son haberler

Belediye İşçisine Çalıştığı Kurumda Tören!

Yayınlanma Tarihi: 6 Ekim 2019 okunma

Belediye İşçisine Çalıştığı Kurumda Tören!
Asayiş
0

Görevi başında geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Ünye Belediyesi temizlik işçisi Seyfi Öztürk için tören düzenlendi.

Ünye Belediyesi önüne arkadaşlarının omzunda getirilen Öztürk, dualarla son yolculuğuna uğurlandı. Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, belediye başkan yardımcıları, birim amirleri ve mesai arkadaşlarının katıldığı törende Öztürk’ün özgeçmişi okundu.

Daha önce Vekil İmamlık da yapmış olan Seyfi Öztürk’ün (50), 2001 yılında Ünye Belediyesi’nde işe başladığı evli ve 3 Çocuk babası olduğu ifade edildi.

“Seyfi Kardeşimiz Rızkının Peşinde Hayatını Kaybetti”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı yaptığı konuşmada “sabah kalktığında ailesine helalinden rızık kazanmak için işinin başında elim bir kazası sonucu hayatını kaybeden Seyfi kardeşimizin ailesinin acısını paylaşıyoruz. Bu üzücü olay bizi, çalışma arkadaşlarını ve ailesini hüzne boğmuştur. Biz ondan razıydık mevlam da ondan razı olsun. Seyfi kardeşimiz çalışkan, gayretli bir arkadaşımızdı. Seyfi kardeşimiz rızkının peşinde hayatını kaybetti. Allah’ın uygun görmediği ortamlarda bulunmadan şehit denilebilecek helal kazanç yolunda hayatını kaybetmiştir. Allah gani gani rahmet eylesin. Ailesinin başı sağolsun” diye konuştu.

Burada alınan helalliğin ardından Seyfi Öztürk mesai arkadaşlarının ve sevenlerinin omzunda Ünye Merkez Büyük Camii’ne getirildi. Öztürk Öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Kadılar Mahallesi’ndeki aile kabristanlığına defnedilecek.

 

 

 

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.