son haberler

Polis ve Jandarma’dan Ortak Operasyon!

Yayınlanma Tarihi: 14 Mayıs 2018 okunma

Polis ve Jandarma’dan Ortak Operasyon!
Asayiş
0

Ünye’de çeşitli inşaatlardan ve inşaat malzemesi satan işyerlerinden hırsızlık yaptıkları belirlenen 2 kişi emniyet güçleri tarafından yakalanarak çıkarıldıkları mahkemece tutuklandılar.

Edinilen bilgiye göre, son zamanlarda Ünye ilçesinde inşaatlarda meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili olarak Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş büro ekiplerinin yapmış oldukları kapsamlı çalışma neticesinde toplamda 5 ayrı inşaattan ve inşaat malzemesi satan iş yerlerinden hırsızlık yaptıkları tespit edilen S. K. ve İ. K. isimli şahıslar 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü yakalandı.

Şahısların Ünye Pelitliyatak Mahallesi’nde bulunan ikametlerin de Tekkiraz Jandarma ve Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan aramada çalmış oldukları malzemeler ele geçirilerek sahiplerine teslim edildi. Yapılan aramada ayrıca, çok sayıda hırsızlık mali olduğu değerlendirilen malzemelere el konuldu.

Şüpheli şahıslar 13 Mayıs 2018 Pazar  günü Ünye Cumhuriyet Savcılığında yapılan sorgusunun ardından sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.