son haberler

Şahin Ailesi’nin Acı Günü!

Yayınlanma Tarihi: 9 Ocak 2019 okunma

Şahin Ailesi’nin Acı Günü!
Asayiş
0

İçişleri Eski Bakanı İdris Naim Şahin’in ağabeyi Son yolculuğuna uğurlandı.
Merhum Hacı Dursun Şahin’in oğlu, emekli müftü Osman Şahin, İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin ve Fahri Şahin’in ağabeyleri, Ünye Belediyesi eski Başkan Yardımcısı İrfan Şahin, Naime Arslan, Zenüre Akkurt ve Hafize Karaağaç kardeşlerin babaları, emekli imam Harun Arslan, Hüseyin Akkurt ve Recai Karaağaç’ın kayınpederi Hacı Kamil Şahin (80) vefat etti.

Koah hastalığı nedeniyle Ordu Eğitim Araştırma Hastanesinde 2 ay tedavi gördükten sonra Fatsa’da bulunan özel bir hastaneye kaldırılan ve burada hayatını kaybeden Kamil Şahin’i yakınları ve sevenleri son yolculuğuna uğurladı. Şahin’in cenazesi, Yeşilkent-Güney Mahallesi Camii’nde ikindi namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Darahta aile kabristanlığında defnedildi.
Cenazede Eski Bakanı Sevenleri Yalnız Bırakmadı
Cenazeye İdris Naim Şahin’in ailesi ve yakınları ile Ordu Valisi Seddar Yavuz, Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ünye Belediye Başkan Vekili Yaşar Sezgül, Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, İyi Parti Ordu İl Başkanı Çiğdem Çelenk Karakaya, Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı, Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Hacı Demir başta olmak üzere sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.