son haberler

Seri Katil Trabzon’a Nakledildi!

Yayınlanma Tarihi: 13 Eylül 2018 okunma

Seri Katil Trabzon’a Nakledildi!
Asayiş
0

Ordu’da gasp suçu nedeniyle gözaltına alındıktan sonra hakkında yapılan araştırmalar neticesinde en az 13 cinayetten sorumlu olduğu tespit edilen zanlı, güvenlik nedeniyle Trabzon cezaevine nakledildi.

Akkuş ilçesinde Şeker Köseoğlu isimli kadının öldürülmesiyle başlayan, ardından toplamda 13 kişinin katili olduğu ortaya çıkınca tutuklanan Mehmet Ali Çayıroğlu (44), Ünye Kapalı Cezaevine konuldu. Ancak cezaevinde diğer mahkumlarla sorun yaşadığı belirlenen Mehmet Ali Çayıroğlu, güvenlik nedeniyle Trabzon Cezaevine nakledildi.

Çayıroğlu’nun Samsun’da bulunan çaldığı hayvanlarıs sattığı şarküterinin de görüntülerine ulaşıldı. Çayıroğlu’nun, Samsun’un İlkadım İlçesi Adalet Mahallesi’nde et ve süt ürünleri marketine sahip olduğu belirlenirken markette yüksek miktarda at ve eşek etinin de piyasaya sürüldüğü iddia edildi.

Birlikte Yaşadığı Kadın da Tutuklandı

Çayıoğlu ile ilgili sıcak bir gelişme daha yaşandı. Birlikte yaşadığı kadının da polisler tarafından sorgulanmak üzere karakola getirildiği ve sorgusunun ardından tutuklandığı öğrenildi. Soruşturma kapsamında ayrıca Çayıroğlu’nun ortağının da tutuklandığı ifade edildi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.