son haberler

Minikler Resmetti, Ödülü Kaptı

Yayınlanma Tarihi: 14 Mayıs 2019 okunma

Minikler Resmetti, Ödülü Kaptı
Eğitim
0

Ünye Arif Nihat Asya MTAL tarafından Ünye’de bulunan Anasınıfı arasında düzenlenen 6. Geleneksel Resim yarışmasının ödül töreni yapıldı.

Anasınıfı etkinlik sergisi ve anasınıfı öğrencileri ve velilerin birlikte hazırlayıp sunduğu geri dönüşüm kostüm defilesinin de gerçekleştiği program ilgi ile izlendi. Törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Ödül töreni öncesinde uygulama anasınıfı öğrencilerinin anneleri ile hazırladıkları geri dönüşüm kostüm defilesi büyük bir ilgi ile izlendi. Yarışma sonunda yapılan değerlendirmede Şehit Fatih Efiloğlu okulundan Hasret Senem Akmaca 1. Oldu ve kendisine ödül olarak Bisiklet verildi. A.N.A.MTAL Uygulama anasınıfı öğrencisi Erkan Hüzeyfe Sezgül 2. Oldu ve kendisine ödül olarak paten verildi. Yaşar Gazioğlu İlkokulundan Büşra Türk 3. Oldu  kendisine ödül olarak kaykay verildi. Gölevi anaokulundan Ayça Erdoğan mansiyon ödülü olarak kırtasiye seti verildi.

Yarışma sonunda ziyaretçiler açılan sergiyi gezdiler. Sergide Ünye A.N.A Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi uygulama anasınıfı beş yaş öğrencilerinin yıl boyu yapmış olduğu çalışmalar ve yarışmada eserlerde sergilendi. Törendeki sergi ve gösteriler misafirler tarafından büyük ilgi gördü.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.