son haberler

Miniklerden Şehit Ailesine Ziyaret

Yayınlanma Tarihi: 19 Mart 2018 okunma

Miniklerden Şehit Ailesine Ziyaret
Eğitim
0

Kuran kursunda okuyan minik öğrenciler Şehit İslam Çubuk’un evini ziyaret etti.

Ünye Müftülüğü’ne bağlı Gölevi Güvenevler 4-6 yaş Kur’an Kursu öğrencileri 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü nedeniyle Şehit İslam Çubuk’un evine gitti. Öğretmenleri eşliğinde gerçekleştirilen ziyarette öğrenciler, şehidin iki çocuğu ile vakit geçirerek oyunlar oynadı. Şehit eşi Gülsüm Çubuk ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Ünye Müftülüğü’ne bağlı Gölevi Güvenevler 4-6 yaş Kur’an Kursu Müdürü Saliha Demir ziyaret sonrası yaptığı açıklamada,” 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü nedeniyle Ünyeli Şehidimiz İslam Çubuk’un evine bir ziyaret gerçekleştirdik. Şehidimizin ailesi bizim ailemizdir. Kreş öğrencilerimiz şehidimizin iki yavrusu ile vakit geçirdi. Güzel bir ziyaret gerçekleştirdik. Bizi kabul eden şehidimizin eşi Gülsüm hanıma teşekkür ediyorum. Ben bu vesile ile tüm şehitlerimizi rahmet ile anıyorum” diye konuştu.

Şehit Jandarma Uzman Çavuş İslam Çubuk, 2017 yılının Nisan ayında Şırnak’ın Uludere ilçesi Bestler-Dereler bölgesinde terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda 30 yaşında şehit düşmüştü.
Gazi Dede Anlattı, Öğrenciler Dinledi

Öte yandan 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü nedeniyle Gazi Dursun Koşulgan minik öğrencilerle buluştu.

Öğrenciler Gazi Dede ile sohbet etme imkanı buldu. Gazi Koşulgan da öğrencilerle keyifli vakit geçirdi.

 

 

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.