son haberler

Müdürden Gece Ziyareti

Yayınlanma Tarihi: 10 Mart 2018 okunma

Müdürden Gece Ziyareti
Eğitim
0

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Reis Spor Kulübü’ne ziyarette bulundu.

Müdür Genç dün gece ani bir ziyaret gerçekleştirdiği kulübün taekwondo çalışmasını izledi. Reis Spor Kulübü’nün genel kurulu sonrası yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Müdür Genç sporcularını antrenmanlarını da  takip etti.

Sporcularla yakından ilgilenen Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Kulüp Başkanı Cavit Aslan’dan  çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Reis Aslanlar Spor Kulübü Başkanı Cavit Aslan ise Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Gence yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Genç mesai kavramı olmaksızın 7/24 spora kendini adamış ve Ordu’da  sporun gelişmesi için çaba gösteren bir spor adamıdır. İl müdürümüz Mustafa Genç, taekvando, Wushu ve kickbox antrenmanlarımızı izlemek ve sporcularımıza moral vermek amacıyla bizleri ziyaret ettiler. Ayrıca ziyarette yeni yönetim kurulumuza başarılar dileyerek hayırlı olsun temennisinde bulundular ve bizleri gecenin bu saatinde yalnız bırakmayarak onurlandırdılar. Yeni yönetim kurulumuz adına il spor müdürümüze çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.