son haberler

Ödüllü Spor Organizasyonu!

Yayınlanma Tarihi: 10 Ekim 2018 okunma

Ödüllü Spor Organizasyonu!
Eğitim
0

Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Aydın Kuyumcu Amatör Spor Haftası nedeniyle yaptığı açıklamada çeşitli etkinliklerin yapılacağını belirterek çeşitli branşlardaki spor organizasyonlarında ödüllerin yer alacağını kaydetti.

Müdür Kuyumcu konuyla ilgili, “Her yıl olduğu gibi bu yılda Amatör spor haftası farkındalık kutlamalarını başlatmış bulunmaktayız. Bu amatör spor haftası farkındalık faaliyetlerimiz sportif faaliyetlerimizde çeşitli spor branşlarında gençlerimizi spor faaliyetleri müsabakaları yaptırarak sporun enleri adı altında ödül töreni programlarımız olacak pazartesi başladı Pazar günü bitecek. Bu amatör spor haftası kapsamında planlanan faaliyetler ile farkındalık oluşturarak halkımızın düzenli fiziksel aktivite alışkanlığına özendirilmesi  İl spor merkezlerindeki kayıtlara bakılarak çocuklarımızı yetenek ve gelişiminde çalışmalarının takibi yapılarak bireysel spora kazandırmak amaçlı bu spor  faaliyetlerinde değerlendirebiliriz.”

“Halkımız Davetlidir”

“Bu organizasyonda daha çok spora uzak kalan gençlerimizi de dahil ederek lisanslarını çıkartarak spora yönlendirmek için antrenörlerimizin ve çalışma ekiplerimizin destekleri ile çeşitli branşlarda spor organizasyonları yapılacaktır. Bu vesileyle de bu organizasyonları  tüm halkımızı da sporu seyretmeye spora değer verenleri  davet ediyoruz ” dedi.

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.