son haberler

Yüz Yüze Eğitimde İkinci Gün!

Yayınlanma Tarihi: 22 Eylül 2020 okunma

Yüz Yüze Eğitimde İkinci Gün!
Eğitim
0

Dün başlayan yüz yüze eğitimde ikinci grup öğrenciler bugün okula giderek hem öğretmenleri hem de arkadaşlarıyla tanıştı. Okulun ilk gününde heyecanlanan öğrencileri müdür ve öğretmenler sakinleştirdi.

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı’nda yüz yüze eğitime geçildi. Koronavirüs tedbirleri nedeniyle sadece birinci sınıf öğrencileri ile ana sınıfı öğrencileri için ders zili çalarken öğrenciler öğretmenleriyle tanıştı.

Maske ve sosyal mesafe kuralı eşliğinde Koronavirüs gölgesinde okula gelen öğrenciler ilk olarak okul bahçesinde sıra oldu. Sırasıyla sınıflara giren öğrenciler öğretmenlerinin ilk tavsiyesini dinledi.

Bazı öğrenciler okulun ilk günü heyecan yaşayarak ağladı. Velilerin Koronavirüs tedbirleri kapsamında sınıf içerisine alınmaması nedeniyle öğrencileri öğretmen ve okul müdürü sakinleştirmeye çalıştı. Bazı öğrenciler babalarıyla telefonla görüşerek sakinleşirken bazıları görevlileri bir hayli uğraştırdı.

Ünye’de eğitim öğretim sorunsuz bir şekilde başlarken bugünkü grubun kısa süreli dersinin ardından bu haftaki yüz yüze eğitim öğretim süreci tamamlanmış oldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.