son haberler

Akkuş’ta 19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlaması

Yayınlanma Tarihi: 19 Ekim 2017 okunma

Akkuş’ta 19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlaması
Gündem
0

Akkuş İlçesi’nde Muhtarlar Günü nedeniyle bir dizi program gerçekleşti. Akkuş’ta Muhtarlar Günü, Akkuş Belediyesi’nin ev sahipliğinde Küçük Kertil Mesire Alanında düzenlenen kahvaltıyla başladı. Kahvaltı programına Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Muhtarlar Derneği Başkanı Şenol Basmacı ve Akkuş Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesinin birim müdürleri katıldı.

Birlik ve Beraberlik Mesajları

Programda konuşan Akkuş Muhtarlar Derneği Başkanı Şenol Basmacı muhtarlara birlik ve beraberlik mesajı verirken düzenlenen program nedeniyle Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci’ye teşekkür etti.

Kahvaltı programında Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, “Tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyorum” diyerek başladığı konuşmasında, “Muhtarlarımız demokrasinin temel taşıdır. Bizim de en yakın mesai arkadaşlarımızdır. Yaptığımız bütün çalışmalarda birlik ve beraberlik içinde ilçemize hizmet ediyoruz” dedi.

Programda daha sonra Akkuş’un gündemindeki konularla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Öte yandan 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Akkuş ilçesinde çelenk sunma töreni düzenlenirken programa katılanlar daha sonra muhtarlar derneğini ziyaret etti.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.