son haberler

Başkandan Öğretmenler Günü Ziyareti

Yayınlanma Tarihi: 24 Kasım 2020 okunma

Başkandan Öğretmenler Günü Ziyareti
Gündem
0

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel, Belediye Meclis Üyeleri Ercan Yıldırım ve Rıfat Köylü ile birlikte Ünye Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz’ü ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürü Tokgöz, “Başkanımız bizlere hertürlü desteği vermekte”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, Ünye Belediyesi’nin özel günlerde ve yıl içerisinde ki birçok eğitim faaliyetinde Milli Eğitim Müdürlüğüne her türlü desteği verdiğini belirterek, bu konuda ki hassasiyetinden dolayı Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’ya teşekkür etti.

Başkan Tavlı, “Öğretmenlerimize Ülkemizin Geleceği Adına Güvenimiz Tam”

Ziyarette konuşan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Türkiye’nin her geçen gün her alanda daha da güçlü bir ülke haline geldiğini ve hedeflerine emin adımlarla ilerlerken en büyük katkının eğitimcilere ait olduğunu kaydetti.

Başkan Tavlı,  “Ülkemizin 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşabilmesi; vatanperver, bilinçli, milli ve manevi değerlerimizi özümsemiş nesiller yetişmesine bağlıdır. Tarih yazacak bu nesiller ise aynı değer ve yargıları benimseyebilmiş öğretmenlerimizin varlıklarıyla olacaktır. Bu kutsal yolda bizlerin, kıymetli öğretmenlerimize güveni ve desteği tamdır. Bu vesileyle bu önemli günde öğretmenlik görevini aşkla, şevkle yerine getiren öğretmenlerimizin “24 Kasım Öğretmenler Günü´nü” içtenlikle kutluyor, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve mukaddes görevlerini icra etmek uğruna şehit düşen kahraman öğretmenlerimiz olmak üzere ebediyete intikal eden tüm ilim, irfan bekçilerine Allah’tan rahmet diliyorum.” diye konuştu.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.