son haberler

Emniyet Teşkilatı Yeni Müdürünü Karşıladı!

Yayınlanma Tarihi: 11 Ağustos 2020 okunma

Emniyet Teşkilatı Yeni Müdürünü Karşıladı!
Gündem
0

Ünye İlçe Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz görevine başlarken emniyet personeli yeni müdürle tanıştı.

Son yapılan Emniyet Müdürleri Kararnamesiyle Ünye İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Aksu’nun Tokat’a tayininin çıkmasıyla Ünye’ye İrfan Korkmaz atanmıştı. Korkmaz 10 Ağustos itibariyle Ünye’ye gelerek görevine başladı.

Emniyet Müdürü Korkmaz’ı Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli karşıladı. Polis Merkez Amiri Başkomiser Cesur Öner ile komiser, komiser yardımcıları ve polisler yeni müdürle tanıştı.

İrfan Korkmaz Kimdir?

1966 yılında Samsun’un Havza ilçesinde dünyaya gelen İrfan Korkmaz, 2002 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonra 2015 yılında aynı okulun Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun oldu.

1991 yılında mesleğe Şırnak’ın Silopi ilçesinde başlayan Korkmaz, daha sonra Çorum’a atandı. Bir süre Çorum’da görev yapan Korkmaz, şark görevini Mardin’de tamamlayıp tekrar Çorum’a döndü.

2004 yılından itibaren Çorum İl Müdürlüğünde çeşitli birimlerde görev alan Korkmaz, Sungurlu İlçe Emniyet Müdürlüğüne atandı.

İrfan Korkmaz, 29 yıllık mesleki hayatında gösterdiği başarılı performansından dolayı takdir, teşekkür ve onur belgeleri ile ödüllendirildi. Evli ve 3 kız 1 erkek çocuk babası olan Korkmaz, İngilizce ve Arapça biliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.