son haberler

Erdoğan 19 Ocak’ta Ordu’da!

Yayınlanma Tarihi: 9 Ocak 2019 okunma

Erdoğan 19 Ocak’ta Ordu’da!
Gündem
0

Ak Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu’ya geleceği tarihgin netleştiğini söyledi.


Cumhurbaşkanımızı, Dünya Liderini 21. KEZ Bağrımıza Basacağız”

İl Başkanları çalıştayı için Ankara’da bulunan İl Başkanı Halit Tomakin, çalıştay’da Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu programının konuşulduğunu belirterek, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 19 Ocak 2019 Cumartesi günü Samsun ve Ordu İllerinin aday tanıtım toplantısına katılacağının kesinleştiğini belirtti.

Başkan Tomakin “Dünya Lideri , Cumhurbaşkanımız , Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 17 yılda 21 kez Ordu’ya geleceğini hatırlatarak, her zaman iftiharla ifade ediyoruz Cumhurbaşkanımızın Ordu’ya her konuda özel ilgi göstermektedir , Cumhurbaşkanımız Ordu’ya yaptığı hizmet ve yatırımları bizzat takip etmiş aksayan yönleri varsa anında müdahale ederek gayret ve özveri göstermiştir. Bu samimi gönül bağının karşılığında Ordulular her seçimde ona olan sevgisini ve desteğini ondan esirgememişlerdir” ifadesini kullandı.

İl Başkanı Halit Tomakin “Ordu’lularla özel bir gönül bağı olan Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı en iyi, Ordu’ya ve Ordululara yakışır bir şekilde karşılamak için hemen hazırlıklarımıza başladık, sayın Cumhurbaşkanımızın Ordu’ya gelişi bizler için ilk defa geliyormuş gibi ayrı bir heyecan, ayrı bir coşkudur diyerek, 19 Ocak’ta samimiyet , tevazu ve gayretin adayları Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Dr.Mehmet Hilmi Güler ve İlçe Belediye Başkan adaylarımızın tanıtımında, inanıyoruz ki, halkımız 21. kez Ordu’ya teşrif edecek olan Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı coşkuyla karşılayacak, bağrına basacaktır” şeklinde konuştu

Ordu’nun Tanıtımına Önemli Katkısı Olacaktır

Başkan Tomakin, “19 Ocak aday tanıtım toplantımız, Cumhurbaşkanımızın, Bakanlarımızın, Genel Başkan Yardımcılarımızın ve diğer değerli davetlilerin katılımı ile Ordu’ için önemli bir gün olacak. Aday tanıtımlarına Cumhurbaşkanımızın katılması ulusal ve uluslararası TV kanalları tarafından yayınlanmaktadır bu Ordu’nun yurt içinde ve yurt dışında tanıtımı açısından önemli derecede etkisi olacaktır. Bu vesile ile, Cumhurbaşkanımıza ve Ak Partimize gönül vermiş vatandaşlarımızı aday tanıtım toplantımıza katılmaları için Recep Kara Spor Salonuna davet ediyorum” dedi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.