son haberler

Fatsa Cumhuriyet Meydanı’nda Zemin Betonu Döküldü

Yayınlanma Tarihi: 21 Mart 2019 okunma

Fatsa Cumhuriyet Meydanı’nda Zemin Betonu Döküldü
Gündem
0

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan “Fatsa Cumhuriyet Meydanı Projesi”ndezemin betonu döküldü.Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, temel izolasyonuyapılarak grobetonu dökülen projen% 60’ının tamamlandığını söyledi.

 “YALITIM ARDINDAN OTOPARK KULLANILABİLİR HALE GELECEK”

Fatsa halkının heyecanla beklediği prestij projenin kısa sürede vatandaşların hizmetine sunulacağını belirten Başkan Tekintaş, “Ekiplerimiz Fatsa Meydan Proje’mizde çalışmalarınaaralıksız devam ediyor.Proje kapsamında 5 bin m kazık imalatı ile toprak işleri tamamlanırken 6 bin 250 m3 beton döküldü ve kapalı otoparkın temel izolasyonu yapıldı.Üst tablalarda ise yalıtım çalışmaları devam ediyor. Yalıtım bittikten sonra otopark kullanılabilecek hale gelecek.İnşallah eksikleri en kısa sürede bitirilerekprojeyi Fatsalı hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız”dedi

 “MODERN BİR YAŞAM ALANI OLACAK”

Proje hakkında bilgi veren Başkan EnginTekintaş, “Fatsa ilçemizin en önemli projelerinden biri olan Fatsa Meydan Projesi’nde  6 bin m²’lik alanda 81 araçlık 2 bina 550 m²’lik kapalı otopark ve meydan yer alacak. Proje, Karadeniz Sahil Yolu güzergâhı üzerinde ki en önemli alanlardan biri olacak. İlçemiz cazibe merkezi olacak proje ile vatandaşlarımız uzun süre vakit geçirebilecekleri sosyal ve modern bir yaşam alanına kavuşacak” diye konuştu.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.