son haberler

Tekintaş Çaybaşı İlçesinde

Yayınlanma Tarihi: 11 Ekim 2018 okunma

Tekintaş Çaybaşı İlçesinde
Gündem
0

Çaybaşı ilçesinde incelemelerde bulunan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ilçe genelindeki çalışmaları vatandaşlarla birlik, beraberlik ve gönül seferberliği içerisinde sürdüreceklerini söyledi.

 “Çalışmalarımızı Birlik,Kardeşlik Ve Gönül Seferberliği İçerisinde Sürdüreceğiz”

Çaybaşı ilçeziyareti kapsamında Büyükşehir Belediyesinin ilçeye yaptığı ve yapmayı planladığı yatırımları istişare ettiklerini belirten Başkan Tekintaş, “Öncelikle ev sahipliği dolayısıyla ilçe Belediye Başkanımız İsmet Yanık’a ve teşkilatlarımıza çok teşekkür ediyorum. İlçemizde incelemelerde bulunarak tamamlanan, devam eden ve planlanan çalışmalarla ilgili bilgi aldık.Çaybaşı halkımızhiç endişe etmesin, önümüzdeki süreç içerisinde bize emanet edilen ilçemizi geleceğe taşımak için gece gündüz demeden çalışacağız. Çalışmalarımızı kardeşlik, birlik ve gönül seferberliği içerisinde hizmete dönüştürerek yolumuza devam edeceğiz” dedi.

 Başkan Yanık,“Birlik Ve Beraberliğimiz Daim Olduğu Sürece Güzel Sonuçlar Alacağız”

Çaybaşı Belediye Başkanı İsmet Yanık ise Başkan Tekintaş’ayeni görevinde başarılar dileyerek,  “Büyükşehir Belediyemizin bugüne kadar yaptığı kent meydanı,düğün salonu,yol ve su projeleri ile ilçemizde büyük bir ilerleme kaydettik. Sizlere ve ekibinize başarılar diliyorum. Rabbim mahcup etmesin. Birlik ve beraberliğimiz daim olduğu sürece Ordumuzda ve ilçelerde en güzel sonuçları alacağımızdan kuşkumuz yok.Allah yar ve yardımcınız olsun” şeklinde konuştu.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.