son haberler

11.01.2018 Vefat İlanları

Yayınlanma Tarihi: 11 Ocak 2018 okunma

Saniye Kocabük Vefat Etti

Güzel Yalı mahallesinden merhum Hacı İzzet Çalışkan’ın kızı, merhum Bilal Kocabük’ün eşi, merhum Süleyman Çalışkan ve Ekrem Çalışkan’ın ablaları, Cevat, Mehmet ve Ahmet Kocabük kardeşlerin anneleri, Saniye Kocabük Fevzi Çakmak Mahallesi yeni camii sokaktaki evinde vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip Fevzi Çakmak yeni camiinde kılındıktan sonra Yüceler mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hatice Kıraç Vefat Etti

İnkur Fevzi Çakmak mahallesinden merhum Ramadan Kıraç’ın eşi, Fahri Bolluk ve Senai Ateş’in anneleri, Hatice Kıraç vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip İnkur Müderrisli camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

İlhan Özbaş Vefat Etti

Yavi Paskara mahallesinden merhum Ramiz Özbaş’ın oğlu, Ömer Özbaş’ın kardeşi, Ramiz ve Emre kardeşlerin babaları, İlhan Özbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip aile kabristanlığına defnedilecektir.

Süleyman Eken Vefat Etti

Aslen Kumru Yeniergen mahallesinden Kadirağa’nın Ali’nin oğlu, merhum Mehmet Eken ve Ali Eken’in ağabeyleri, emekli İmam Osman Fahri Eken, Tuncay, Mehmet ve Süleyman Eken’in amcaları, Hacı Süleyman Eken Çınarlık mahallesi veteriner karşısındaki evinde vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip merkez büyük camiinde kılındıktan sonra Şeyh Yunus aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hatice Erdem Vefat Etti

Gölceğiz Kepsil mahallesinden Salim Hüseyin’in eşi, Erdal, Erol ve Ersan kardeşlerin anneleri, Hatice Erdem vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip Gölceğiz Kepsil mahalle camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.