son haberler

Acar’a, Demirci ve Teşkilattan Tam Destek

Yayınlanma Tarihi: 14 Eylül 2017 okunma

Acar’a, Demirci ve Teşkilattan Tam Destek
Siyaset
0

Ak Parti Akkuş ile kongresi 16 Eylül Cumartesi Yapılacak. Genel merkezin tek adayı olarak kongreye giren ilçe başkanı ramazan acar ve belediye başkanı İsa demirci yaptıkları açıklamada birlik mesajı verdiler.

“Ak Partide Görev Alınmaz Verilir”

Ak Parti’de aday olma, görev alma yoktur diye konuşan akkuş ilçe başkanı ramazan acar, “Bizde görev alınmaz verilir, biz bu sorumluluğu üstlendik, bu bir emanettir, bu emanete sahip çıkmak boynumuzun borcudur, başarılı bir dönem geçirdik, bizim başarımızı, birlik ve beraberliğimizi çekemeyenler bugün gene farklı çalışmalar ve arayışlar içerisine girdiler, şu bilinsin ki birlik ve beraberliğimizi kimse bozamayacak. Bana bir sorumluluk yüklendi ve bu sorumluluğu da sonuna kadar götürmeye hazırım.Bakanımızla, milletvekillerimizle, büyükşehir belediye başkanımızla, il teşkilatımızla, ilçe belediye başkanımızla ve ilçe teşkilatımızla omuz omuza kongreye gidiyoruz. Bu bayrağı taşımaya sonuna kadar varım, sonuna kadar devam edeceğim” dedi.

“Düşmanımın Düşmanı Dostumdur Diyen Zihniyet İş Başında”

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci ise açıklamasında “Ak Parti Ordu’da ki ilk kongresini ilçemizde yapacak, bunun için kongremizin ayrı bir önemi ve anlamı var. Kongre günü Akkuş’ta demokrasi şöleni yapmalıyız, salonu doldurup birlik ve beraberliğimizi göstermeliyiz. Düşmanımın düşmanı dostumdur diyen bir kesim farklı arayışlar içerisindeler. Teşkilatta kan değişikliğine ihtiyaç varsa buna siyasi büyüklerimiz ve teşkilatımız karar verir, sokaktaki bir kaç kişi istedi diye bu iş olmaz, buna müsaade de etmeyiz” dedi.

Ramazan Acar’ın ve Teşkilatın Sonuna Kadar Arkasındayım

Bu teşkilatla büyük başarılar kazandıklarını ifade eden Demirci, “Teşkilatıma asla sırtımı dönmem, sonuna kadar bu teşkilatın arkasındayım. Birlikteliğimizi çekemeyenler oyun içinde oyun yapıyorlar, biz bu oyuna asla gelmeyeceğiz. Biz aramızda birlik olacağız. Birliğimizin bozulmasına, birilerinin bozmak istemesine asla müsaade etmeyeceğiz, başkanımız Ramazan Acar’ın ve teşkilatımın sonuna kadar arkasındayım” diye konuştu.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.