son haberler

Ak Parti’de Bayramlaşma

Yayınlanma Tarihi: 12 Ağustos 2019 okunma

Ak Parti’de Bayramlaşma
Siyaset
0

Ak Parti Ünye İlçe Başkanlığında Bayramlaşma programı düzenlendi.

Ak Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı, Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Ak Parti Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Hamarat, İl Başkanı Halit Tomakin, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve partililerin katıldığı bayramlaşma programında konuşan İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, “partilerde birlik ve beraberlik, kardeşlik önemli. Bu nedenle siyasi büyüklerimizin yapmış olduğu ziyaret nedeniyle kendilerine teşekkür ediyorum. Ak Parti olarak biz sık sık bir araya geliyoruz. Bu kez bayram vesiylesiyle bir araya geldik. Dileğimiz ve temennimiz nice bayramlarda bir araya gelmektir. Bu vesile ile tüm hemşerilerimizin bayramını tebrik ediyorum” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ise “Kurban bayramınız mübarek olsun. İlçemize, ilimize ve tüm islam alemine hayırlara vesile olsun. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. Bugün güzel bir ifadede bulunuldu. Bugün kurban, dargınlık ve kırgınlıkları kurban edelim onları da aradan kalkmış ve gitmiş olsun denildi. Çok güzel bir ifade. Aynen öyle olsun inşallah” dedi.

İl Başkanı Halit Tomakin de Ünye’deki partililerin bayramını kutladı.

Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran “burada yapılan konuşmalarda birlik ve beraberliğin önemine değinildi. Tabi bu mesajların verilme ihtiyaçlarının hissedilmesinin sebepleri var. Bunun sebeplerini kendi içimizde herşeyden önce aramamız lazım. Kendi içimizde bunun gereğini yapmadığımız takdirde bunu öncelikle birbirimiz arasında daha sonra mahallemiz, şehrimiz ve ülkemize hatta bütün dünyaya sirayet edecek bir virüse dönüştüğünü hepimizin görmesi gerekiyor. Bugün Dünya’nın hedefinde Türkiye var. Ama Türkiye ile birlikte artık kaderi Türkiye ile birleşmiş Ak Parti var. Ve Ak Parti ile birlikte Türkiye Cumhuriyetine liderlik yapıp ama bununlada kalmayıp bugün Dünya mazlumlarına liderlik yapan Recep Tayyip Erdoğan var. O yüzden burada verilen mesajların söylemde kalmaması, bunun eyleme de dönüşmesi, bunun içselleştirilmesi başka çaremiz olmayan bir durum. Zaten bu söylemler eyleme dönüşmediği takdirde sadece bizi sevmeyenler tarafından değil, Türkiye düşmanları tarafından nasıl fırsata bayrama dönüştüğünü görüyoruz” dedi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.