son haberler

Başkan Karagöz Mazbatasını Aldı!

Yayınlanma Tarihi: 6 Kasım 2018 okunma

Başkan Karagöz Mazbatasını Aldı!
Siyaset
0

İYİ Parti Ünye İlçe Başkanlığında İrfan Demir’in istifasının ardından başkanlığa seçilen Osman Karagöz, mazbatasını alarak göreve başladı.

Karagöz, ilçe teşkilatında düzenlediği basın toplantısında, kısa bir sürede yönetim kurulunu oluşturarak vatandaşlarla kucaklaşmaya, sorunları dinlemeye başlayacaklarını söyledi.

“Ekibimi Kurma Aşamasındayım”

Amaçlarının Ünye’ye hizmet etmek olduğunu ifade eden Başkan Karagöz, “24 Haziran seçimlerinin ardından partimiz teşkilatlarında yenilenme hareketleri başladı. Bu hareket ilk etapta iller düzeyinde başladı. İl düzeyinde çalışmaların tamamlanmasının ardından ilçeler ölçeğinde aynı hareket başladı. İYİ Parti Ünye ilçe teşkilatı adına da bu görev bana verildi. Şuanda ekibimi kurma aşamasındayım. Amacımız Ünye’ye hizmet etmek. Partimizin hedefleri iyi bir Türkiye, her şeyden evvel cumhuriyet değerlerine saygılı, Atatürk ilkelerine saygılı, onları yaşatmak için ve geleceğimiz Türkiye’sini rahatlıkla gençlerimize emanet edebileceğimiz bir Türkiye kurabilmek.” dedi.

“Aday çalışmalarımızda şuanda devam ediyor”

Ünye için hedefleri olduğunu belirten Karagöz, seçim çalışmalarına kısa sürede başlayacaklarını belirterek şöyle konuştu: “Hedefimiz Ünye’mizin tüm sorunlarını çözüp, halkımıza çok daha iyi hizmetler sunabilmek. Bunun için yeni projeler yapıp bunların takipçisi olup çözebilmek. Projelerimizi hayata geçirebilmek için de her türlü özveriyi gösterecek bir yönetimle çok yakında kamuoyunun karşısında olacağız. Şuanda itibaren çok kısa bir zamanda yönetimimizi oluşturarak vatandaşlarımızla kucaklaşıp onların sorunlarını dinleyeceğiz. Nasıl bir Ünye istiyorlar onları dinleyip, kendi parti politikamızı vatandaşlarımıza aktarıp onlardan destek isteyeceğiz. Şuanda yönetimimiz hazır gibi. Aday çalışmalarımızda şuanda devam ediyor. Düşündüklerimiz var. Bu konuda ki çalışmalarımıza da hız vererek kısa sürede adayımızı belirleyip seçim çalışmalarına başlayacağız.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.