son haberler

İYİ Parti Büyük Kongreye Hazırlanıyor

Yayınlanma Tarihi: 17 Mart 2018 okunma

İYİ Parti Büyük Kongreye Hazırlanıyor
Siyaset
0

Türkiye genelinde teşkilatlanan, Ordu’da da İl kongresini tamamlayan İYİ Parti Büyük Kongre hazırlığını sürdürüyor.

Yapılan kongrede yeniden başkanlığa seçilen Kurucu Başkan Tevfik Karabulut İlçe teşkilatını ziyaret ederek kongre sürecini değerlendirerek büyük kongre hazırlıklarını yürütüyor.

Başkan Karabulut beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ünye İlçe teşkilatına yaptığı ziyarette çalışmaları değerlendirdi.

“Tüm İlçeleri Ziyaret Ediyoruz”

Kongrelerin tamamlanmasıyla 2019 seçim çalışmalarına hız verdiklerini ifade eden Başkan Karabulut, “her ay ilçe başkanlarımızla bir araya gelerek istişarelerde bulunacağız. Kongrelerimizi tamamladık ve biz de il yönetimi olarak ilçelerimizi ziyaret ediyoruz. bu ziyaretlerimiz kapsamında Ünye’ye geldik. 19 ilçemizi tek tek ziyaret ederek fikir alış verişinde bulunacağız. Toplantılarımız haftalık, 15 günlük ve aylık olarak sürecek” diye konuştu.

“Hedef Gençlik ve Kadınlar”

Kasım ayında start alacak 2019 seçimleri öncesi seçim alt yapısını şimdiden oluşturmayı hedeflediklerini söyleyen Başkan Karabulut, ” erken seçim olmayacağını düşünsek bile seçim süreci Kasım ayında başlayacak. Bu nedenle yoğun bir tempo bizi bekliyor. Artık bize durmak, oturmak yok. 2019 bizim için değil Türk Milleti için bir Sırat Köprüsü ya geçeceğiz, ya düşeceğiz. Biz geçmek istiyoruz. Bu nedenle Ordu ve ilçelerinde gençliği harekete geçireceğiz. Gençlik komisyonları ve gençlik temsilcileri belirleyelim istiyoruz. Aynı şekilde kadınlarımız içinde çalışmalar yürüteceğiz. Bunun yanı sıra üye kayıtlarına hız vereceğiz. Hedefimiz her ilçe kendi nüfusunun %1’i kadar asgari üye gerçekleştirsin istiyoruz. Kadınlar ve gençler bizim mutlak vazgeçilmezlerimiz olacak bu süreçte” diye konuştu.

İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı İrfan Demir ise Başkan Karabulut’a ve İl yönetimine ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.