son haberler

İYİ Parti, Vatandaşı Dinliyor!

Yayınlanma Tarihi: 29 Eylül 2020 okunma

İYİ Parti, Vatandaşı Dinliyor!
Siyaset
0

İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı Feryal Çuhacı parti binasında konuk ettiği esnaf ve vatandaşların sorunlarını kamuoyu ile paylaşıyor.

Ünye’nin tek kadın ilçe başkanı olan Feryal Çuhacı esnaf ve vatandaşların sorunlarına yönelik yeni bir uygulama başlattı. Bir yandan esnaf ve mahalle ziyaretlerini sürdüren Başkan Çuhacı, parti binasına ise yine düzenlediği basın toplantısında esnaf ve vatandaşlara söz vererek sorunlarını kamuoyu ile paylaşıyor.

“Söz Artık Vatandaşın Olacak”

İYİ Parti Medya ve Reklam İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Berkay Torunoğlu’nunda  hazır bulunduğu basın toplantısında Başkan Çuhacı “Bizler liderimiz Meral Akşener’in izinde derdi Memleket ve Millet olan ve bu uğurda mücadeleden hiçbir zaman vazgeçmeyecek neferleriz. Bu yola çıktığımızda vatandaşın sesi olacağımıza söz vermiştik  bu bağlamda da çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Son olarak vatandaşlarımızın sesini daha iyi duyurabilmek adına her hafta bir vatandaşımız ile birlikte ilçe binamızda kameraların karşısında olup sözü onlara bırakacağız söz artık vatandaşın olacak” dedi.

“Sesimizi İyi Parti Aracılığı İle Duyurmaya Çalışıyoruz”

Başkan Çuhacı’nın konuşmasının ardından Ünye’de Nargile İşletmeciliği yapan Murat Kaya, “yaklaşık dokuz yıldır nargile işletmeciliği ile uğraşıyorum, mart ayından bu güne pandemi dolayısı ile hiçbir şekilde destek almadan işletmemizi kapattık, sesimizi duyuramadık,  yaklaşık dokuz ay oldu bu süreçte hiçbir şekilde gelir sağlayamadık şuan çok zor durumdayız, sesimizi İyi Parti aracılığı ile duyurmaya çalışıyoruz. Bizim istediğimiz tüm işletmelerin aktif olarak çalıştığı bir dönemde biz hiçbir şekilde vurulmuş kilidi açmadık bize de en azından bir çalışma imkanı sunulsun, bizimde nargilelerimizde kullan at malzemeler ve alınabilecek bir sürü önlemleri olmasına rağmen bizlerin çalışması konusunda  müsaade edilmiyor. Bizlerde ekmeğimizi işimizi geri istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.