son haberler

İyi Parti’den Saadet Ziyareti

Yayınlanma Tarihi: 20 Nisan 2018 okunma

İyi Parti’den Saadet Ziyareti
Siyaset
0

İyi Parti Ünye İlçe Başkanı İrfan Demir ve yönetim kurulu üyeleri Saadet Partisi Ünye İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

Başkan Şahin ve yönetimi tarafından karşılanan Demir, “Biraz gecikmelide olsa bir iadeyi ziyaret planımız vardı, daha önceden programlamıştık, onu gerçekleştirecektik ki acil, baskın, erken ne derseniz deyin bir seçim atmosferine girmiş olduk. Memleketimiz için hayırlı olsun, yani biz bir erken seçim bekliyorduk. Bundan sonrası içinde yine çalışmalar devam edecek, inşallah Türkiye’yi güzel günlere, iyi bir geleceğe kavuşturmak her birimizin hedefidir. Bunun dışında birlik, beraberlik içerisinde, güzel bir atmosferde inşallah neticeye ulaşırız diye düşünüyorum” dedi.

“Bu Seçim Baskın Bir Seçim”

Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin: “Bizde Saadet partisi olarak, İYİ Parti İlçe Başkanı İrfan Demir beyin şahsında yönetim kurulu üyelerine, bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz. Tabi ki ülkemiz bir anda sıcak gelişmelerle karşı, karşıya kaldı. Dün Cumhurbaşkanımızın açıklamasıyla 24 Haziran 2018’de seçimler yapılacak ülkemiz için, insanlık için hayırlı olmasını cenabı haktan niyaz ediyoruz. Tabi ki bu seçim baskın bir seçim, biz böyle ifade ediyoruz. Erken seçim değil, çünkü bitmiş bir ekonominin belki de önümüzdeki günlerde ciddi manada sıkıntı çıkarta bilecek, ülkemiz açısından ekonomik anlamda bir durumla karşı, karşıya kalmaması noktasında Cumhurbaşkanımız erkene almıştır. Biz Saadet Partisi olarak seçime hazır bir şekilde giriyoruz, çünkü Ünye teşkilatı olarak 8.5 aydır sahadayız, esnaflarımızı ziyaret ediyoruz, kurum, kuruluş, vakıf, dernek, sendikalarla beraberiz.

“Saadet Partisinde İttifak Söz Konusu Değil”

Kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, herkesle kucaklaşmayı istiyoruz. Bu ülkenin ayrışmaya değil kucaklaşmaya ihtiyacı var. Önümüzdeki günlerin ülkemiz açısından, ümmet açısından, coğrafya açısından hayırlı neticeler alacağına inanıyoruz. Bu baskın seçim inşallah en kısa zamanda da bu iktidarın, ülkemizin, milletimizin tercihiyle yenide güzel günlerin açısından gitmesi vesile olacağını düşünüyorum. Erken seçim olmadığı için bu baskın seçim, bununla ilgili genel merkezimiz Cumartesi günü, genel idare kurulu üyelerimizi, Pazar günün il başkanlarımızı toparlayacak. Biz Saadet Partisi olarak herkesle oturup konuşmaya varız. Bu konuda hangi siyasi düşüncede olursa olsun, çünkü bu insanların oturup konuşmaya ihtiyacı var. Bir takım problemlerinde ülkemiz açısından konuşarak hallolacağına inanıyoruz. Biz herkesle oturup konuşmaya hazırız ama şuanda ortada herhangi bir siyasi partiyle oturup konuşulmuş, anlaşılmış bir nokta, bir sonuç yok” diye konuştu.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.