son haberler

Koray Maral Ak Parti’den Aday Adayı Oldu!

Yayınlanma Tarihi: 17 Kasım 2018 okunma

Koray Maral Ak Parti’den Aday Adayı Oldu!
Siyaset
0

Ak Parti’de 16 Kasım 2018 tarihinde sona eren aday adaylık başvuruları için son saatler oldukça hareketli geçti. 16 Kasım 2018 Cuma günü 9 aday adayının başvuru yaptığı Ak Parti’de gece yarısı son başvuruyu Ünyeli Avukat Koray Maral yaptı. Ak Parti Genel Merkezine online olarak yaptığı başvurunun ardından Maral Ünye’ye gelerek ilçe başkanlığına başvuru evrakını verdi.

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı, “bu çıkmış olduğu yolculukta Koray Maral kardeşime aday adaylığının hayırlı olmasını diliyorum. Diğer aday adayları ile birlikte yaptığımız toplantıda da ifade ettiğimiz gibi bu kardeşlerimizin sahada yapacakları çalışmalardan sonra adayın belirlendiği süreden itibaren bugünkü sevgi, bugünkü aşkla birbirimize kenetlenerek bir seçim süreci geçirmemizi temenni ediyorum” diye konuştu.

Ak Parti’nin son Belediye Başkan Aday Adayı Koral Maral ise “2011 yılından buyana bünyesinde bulunmaktan çok mutluluk duyduğum Ak Parti’nin Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde ülkeye kazandırdığı ve yerel seçimlerle başlayan milletin iktidara gelme serüveninin bir parçası olmaktan büyük şeref ve mutluluk duyuyorum. Ünye İlçe teşkilatımızın gayreti ve her süreçte seçimlerde hazır olması biz aday adaylarının işlerini de kolaylaştırdı. Ak Parti’den 10 numara olarak Ünye Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumuzu yaptık. Bu başvurumuz aynı zamanda hayatımızda bir dönüm noktası olmuştur. Önemli bir sorumluluk aldığımızı biliyoruz. Ben bu aday adaylığımın Ünyeli hemşerilerimize ve bize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.