son haberler

MHP’nin 6. Adayı Kemaloğlu Oldu

Yayınlanma Tarihi: 20 Kasım 2018 okunma

MHP’nin 6. Adayı Kemaloğlu Oldu
Siyaset
0

Aday adaylık süreci devam eden MHP’de Ünye Belediye Başkanlığına Hüseyin Kemaloğlu da talip oldu.

31 Mart 2019 yerel seçimlerde bazı partilerin aday adaylık süreci devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi’nde Ünye Belediye Başkanlığı için 5 aday adayı açıklanmıştı. Aday adayları kervanına Ünyeli Hüseyin Kemaloğlu da katıldı.

Parti binasında yapılan toplantıda konuşan MHP Ünye İlçe Başkanı Hacı Demir, ” Milliyetçi Hareket Partisi’nin 15 Ekim 2018 tarihinde başlayan müracaatları devam ediyor. Bugün de Hüseyin Kemaloğlu beyefendi  aday adaylığını  açıkladı. Tabi bu aday adaylarının gelmesi  ve devam etmesi Milliyetçi Hareket Partisinin insanlar nezdinde  tevecühünün yükselmesinden kaynaklanan bir durumdur.  Bu da dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül vermiş herkesi gururlandırır ve onurlandırıyor.  Aday adaylarımızın içerisinden muhakkak bir adayı seçeceğiz. Biz bu adayımızı seçtikten sonra herkes Ünye için el ele verip hep beraber tüm adaylarımız Ünye için tüm Ünye’yi güzelleştirmek için mücadelesini vereceğine ben inanıyorum o yüzden ben Hüseyin Kemaloğlu’nun Milliyetçi hareket partisine ve kendisine hayırlı olmasını diliyorum teşekkür ediyorum” dedi.

MHP Ünye Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Kemaloğlu ise “bölgemizin incisi Ünye’mizi yaşanabilir bir kent yapmak için Allah’ın izni ile yola çıktık. Yaklaşık 20 yıldır Ünye’de ticaret yapmaktayım. evli ve 3 Çocuk Babasıyım. Karadeniz Teknik Üniversitesi Ordu Meslek Yüksek Okulu mezunuyum. Ünye’nin tüm sorunlarını bilmekte ve yaşamaktayım. Öncelikle günümüzde Ünye’mizde yaşanılan sorunların artması mevcut. Belediyenin çözümler üretememesi yaşadığımız kentin gerçek sorunlarını  uzun yıllardır mensubu olmaktan gurur duyduğum partim Milliyetçi Hareket Partisinin üretken Belediyecilik anlayışıyla çözüleceğine olan inancımdan dolayı Belediye Başkan aday adaylığımı açıklıyorum. Ünye’miz turizm kenti iken ve turizme yönelik Ülke çapında tanıtım filmleri ve broşürleri yapılarken Ordu ili ve ilçelerinin çöpünün Ünye’de toplanması kabul  edilemez bir durumdur 4 buçuk yıldır Büyükşehir Belediyesine bağlı ilçe konumundaki Ünye Belediyesi önce Ordu’nun tüm çöpünü Ünye’ye getirip çöp projense onay vermiştir ve göz yummuştur bu durum bölgenin incisi Ünye’mize ve Ünye halkına apaçık bir ihanettir. Bir başka konu Ünye’mizin sembolü çamlığımıza Ünye Belediyesi ve Ordu büyükşehir belediyesinin ortaklaşa ürettikleri proje ile halkımızın ve dışarıdan gelen misafirlerimizin mesire alanı olarak kullanabileceği çamlığımızı beton yapılarla yok etmek ve halkımızın almak istemişlerdir.Hatta Ordu Büyükşehir Belediyesinin sosyal güvenlik kurumuna olan borçlarına karşılık sosyal güvenlik kurumuna çamlığın devir girişimi olmuştur. Bu durum bizleri yani Ünye halkını üzmüştür. Başka bir konu gençlerimiz işsiz gezerken devamlı sözler verilmesine vaatler verilmesine rağmen Ünye’nin 20 yıldan bu yana çözülemeyen organize sanayi bölgesinin açılamaması Ünye’miz ve Ünyeliler için büyük bir kayıptır Ünye’mizdeki mevcut üniversite 10 kat daha büyük şekilde yapılıp öğrenci sayısının arttırılacağını beklerken bugün üzülerek bazı bölümlerin kapandığını öğreniyoruz öğrenci sayısını düştüğünü öğreniyoruz   buda bizi derinden üzüyor Ünye’nin değerlerini koruyan ve sorunlara çözüm olacak projeler  geliştirmek çarpık kentleşmeyi önlemek ve bölgemizin incisi Ünye’mizi daha yaşanabilir ve nefes alınabilir bir kenet yapmak için 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde partim Milliyetçi hareket partisinden aday  olacağımı huzurlarınızda açıklamış bulunmaktayım ben ve benden önceki aday adayı arkadaşlarımızdan hangimize görev verilirse birlik beraberlik içerisinde projelerimizi gerçekleştireceğimizden ve Ünye’yi bir turizm kenti bir sanayi kenti haline getireceğimizden güzel Ünye’mizin güzel insanlarının hiç kuşkusu olmasın Ünye teşkilatımız,Ünye İlçe teşkilatımız ,Ordu İl teşkilatımız ve genel merkezimiz adaylığımı uygun görürse gecemi gündüzüme katıp var gücümle bu sorunlar dile getiremediğim diğer sorunların çözümü için çalışacağımın sözünü şimdiden veriyorum hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum Ne Mutlu Türküm Diyene!” diye konuştu.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.