son haberler

Namazın Kazası Olur, Seçimin Kazası Olmaz

Yayınlanma Tarihi: 6 Kasım 2017 okunma

Namazın Kazası Olur, Seçimin Kazası Olmaz
Siyaset
0

Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Ünye’de parti yönetimi ve Belediye ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.
Yarınlara yaptığımız yatırımlar ile daha yaşanılabilir bir Ünye inşaa ediyoruz diyen belediye başkanı Ahmet Çamyar “30 mart seçimlerinde söz verdiklerimizin yanına yenilerini de ekleyerek devam ediyoruz. Yeni alış veriş merkezimizin olduğu yer daha önceden elverişsiz bir durumda idi, şimdi Ünye’nin çehresi değişiyor, Kültür yolu başlı başına bir proje, 15 Temmuz Meydanı gibi yatırımlarla Ünye büyümeye devam ediyor” dedi.

Müttefikimiz Bizi Vuruyor

Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ise bir dizi açıklamalar yaparak gündemi değerlendirirken ilk olarak Amerika Birleşik Devletlerine çattı. Gündoğdu “Bizim askerlerimizi şehit eden, bize silah doğrultan terör örgütlerine silah veren ABD, bize başka, terör örgütlerine başka görünüyor. Böyle müttefiklik olmaz” dedi.

Her Gün Daha Fazla Beraberliğe İhtiyacımız Var

2019 Seçimlerinde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi veren Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, “Önümüzdeki süreç bizler için çok önemlidir. Etrafımızdaki mazlum coğrafyanın içinde olduğu 2019 seçimleri bizler için dur durak bilmeden belediye başkanlarımızın bulundukları yerlerden o bölgenin yani Ünye’mizin sakinlerine hizmet etmeye devam edeceklerdir” dedi.

Enerjide Hâkim Olan Sanayi’de Hâkimdir

Yapılan çalışmalarda önemli adımların atıldığını söyleyen Metin Gündoğdu, ”İktidara geldiğimiz günden itibaren ulaştırmada, sağlıkta ve enerjide başarılı olduk. Bu gün dünyanın en fazla ihtiyaç duyduğu enerji sektörüdür. Daha düne kadar bizlere güneş enerjisinden yararlanmaya fırsat vermeyenlere inat bizler güneş enerjisi ihalelerine girerek Türkiye’nin ekonomisini güçlendiren sanayisini güçlendiren bir ülke haline geldik. Onun için Türkiye’ye saldıranlar bizler enerjide hamle yaptığımız içindir. Bizler Türkiye’nin adım adım ilerlediğini görüyoruz. Enerjimiz olduğu zaman sanayi devrimini çok rahat yapabileceğiz. ”dedi.

Bu İktidar Fındığa Sahip Çıktı

Vatandaşa fındık konusunda sahip çıkıldığını söyleyen Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, “Ülkemizde fındık üreticilerine tek sahip çıkan parti Ak Parti olmuştur. 9 yıldır devreye girmeyen Toprak Mahsulleri Ofisini biz Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza söyleyerek sonunda devreye girdi ve vatandaşın mağduriyetini giderdi. TMO’nun artık 10 liradan fındığı aldığı rekoltenin 700 bin ton olduğu bir ortamda vatandaşın tüccara teslim olmamasını sağladık. “dedi.

Cumhuriyetle yönetilen bir Ülkeyiz diyen Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu “Bazıları Cumhuriyet elden gidiyor diye feryat figan ediyor, Cumhuriyetle yönetilmeye devam ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız yapmış olduğu büyük kararlarda hep halkına sormuştur, vatandaşımızın isteği doğrultusunda da yönetmeye devam ediyor” dedi. Ama bize laf söylemek için bizim hata yapmamızı bekleyenler daha çok beklerler” dedi.

Önümüzde seçimler var diyen Milletvekili Gündoğdu “Bir oy daha fazla almak için çalışmalıyız. biliyorsunuz namazın kazası var, ancak seçimin kazası yok. O yüzden çalışmaya aynı azimle devam edeceğiz” dedi.

Engellilere İstihdam Sağladık

Gündoğdu, “Şu anda evde bakım parasıyla engelli istihdamını arttıran Ak Parti’nin sosyal hayatta da ne kadar fazla olduğunun bir göstergesidir. Belediyelerimizin yaptığı sosyal destekler ve engellilerimize yaptığı yatırımlar Türkiye’nin imarını yeniden geliştiren bir siyasi anlayıştır. Bizlerin 2019 seçimlerine birlik ve beraberlik içerisinde güçlü bir şekilde girmemiz lazım. Ülkemize dört bir taraftan saldırıyorlar. Bütün terör örgütlerine karşı yürüttüğümüz mücadelede sözde müttefiklerimizden destek görmüyor sadece kendi mücadelemizle savaşarak ülkenin geleceğini güvence almaya çalışıyoruz.” dedi.

2018 Yılında Kemerleri Sıkacağız

Gelecek yıllar için Türkiye’nin zor günler geçireceğini söyleyen Metin Gündoğdu, “2018 yılında kemeleri daha fazla sıkacağız. Çünkü Ülkemize dışarıdan operasyon yapıyorlar. Türkiye’nin borçlanma dönemi olan şu zamanlarda doları ve altını yükseltiyorlar. Tabi ki burada oynanan bir oyun var ve biz bu oyunlara asla gelmeyeceğiz. ”dedi.

Uniport Gün Sayıyor

Kahvaltı sonrasında toplu olarak yapılan yatırımları gezen heyet ilk olarak yeni alış veriş merkezi olan Uniport’u ziyaret ettiler. Bölgenin yeni cazibe merkezi olmayı hedefleyen Uniport açılış için son hazırlıklar yapılırken Kültür Bakanı tarafından açılışı gerçekleşmesi bekleniyor. 15 Temmuz meydanı ve Gençlik merkezini de gezen heyet çalışmaları yerinde incelediler ve yetkililerden bilgi aldılar.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.