son haberler

Saadet’ten Yüksek Rakım Ziyareti

Yayınlanma Tarihi: 11 Haziran 2018 okunma

Saadet’ten Yüksek Rakım Ziyareti
Siyaset
0

Saadet Partisi Ordu Milletvekili Adayı Muammer Bilgiç seçim çalışmalarını rakımı yüksek ilçelerde sürdürdü.

Ünye İlçe Teşkilatıyla birlikte Akkuş, Çaybaşı ve İkizce’nin yüksek rakımlı mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Bilgiç, 24 Haziran seçimlerinin önemine değindi. Akkuş’un Akpınar Mahallesi, İkizce’nin Yoğunoluk Mahallesi ve Çaybaşı’nın İlküvez Mahallesi’nde adeta kapı kapı dolaşan Bilgiç, vatandaşlardan oy istedi.

Pazar esnafının nabzını tutan Bilgiç kahvehanede bulunan vatandaşlara “kısa bir oyun arası” diyerek başta tarım olmak üzere Türkiye’nin ekonomik durumunu değerlendirerek kırsal mahallelerde yaşanan göçün sebeplerini ve çözüm yollarını anlattı.

Sokakta oynayan çocuklarla da vakit geçiren Saadet Partisi Ordu Milletvekili Adayı Bilgiç, iyilik güzellik için çıktıkları yolda “artık değiştir diyoruz” diyerek  Saadet Partisi’ne neden oy verilmesi gerektiğine değindi.

Yapılan ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Saadet Partisi Ordu Milletvekili Adayı Muammer Bilgiç “bu ülkenin düzlüğe çıkmasının yolu toplumsal barıştan, üretmekten, ABD, Avrupa ve İsrail’in boyunduruğundan kurtulmaktan, bankaların faize dayalı kapitalist sömürüsü düzeninden kurtulmaktan geçiyor. Saadet Partisi’nin durduğu yer burasıdır. Saadet Partisi biz Avrupa’ya, ABD’ye savaş ilan edelim demiyor. Saadet Partisi ABD, Avrupa ve İsrail’in verdiği ev ödevleriyle hükümet etmeyelim diyor. Biz bu düşüncelerimizi vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. Onlar da bize hak veriyor. Bu nedenle biz 24 Haziran’da değiştir diyoruz” diye konuştu.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.