son haberler

Şahin; Teşekkürler Ünye

Yayınlanma Tarihi: 11 Mayıs 2018 okunma

Şahin; Teşekkürler Ünye
Gündem
0

Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanlığı adaylığı için Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’na imza desteği veren Ünyelilere teşekkür etti.

YSK’nin belirlediği takvime göre, 4-9 Mayıs 2018 tarihleri arasında ilçe seçim kuruluna giderek Cumhurbaşkanı adayı Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu için imza desteği veren Ünyelilere yayınladığı mesajla teşekkür eden Başkan Şahin, ” Bundan sonra Türkiye sizinle çok daha güzel olacak” dedi.

Şahin sözlerini şöyle sürdürdü; ” Cumhurbaşkanlığı adaylığı için Genel Başkanımız Sayın Temel Karamollaoğlu’na ve diğer adaylar için imza veren herkese teşekkür ediyoruz. İmza sürecinde milletimizin ortaya koyduğu teveccüh ve nezaket her türlü takdirin üzerindedir. Hangi adaya verilmiş olursa olsun bu imzalar, kardeşliğimizi, birlikte yaşama kararlılığımızı bir kere daha teyit etmiştir. Aziz milletimiz bu süreci bir demokrasi şölenine dönüştürerek tarihi bir sorumluluk ortaya koymuştur.  Bu asil duruş bizleri hem duygulandırmış hem de yaşanılabilir bir Türkiye için umutlandırmıştır. Her biriniz ayrı güzelsiniz. Bundan sonra Türkiye sizinle çok daha güzel olacak.  Bu azimli yürüyüşümüz devam edecek çünkü Bilge Kral Aliya’nın dediği gibi; “yürümemizi gerektiren sebepler, korkmamızı gerektiren sebeplerden daha fazladır. Teşekkürler Ünye.”

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.