son haberler

Tıp Bayramı’nda Anlamlı Bağış!

Yayınlanma Tarihi: 14 Mart 2019 okunma

Tıp Bayramı’nda Anlamlı Bağış!
Siyaset
0

AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, “14 Mart Tıp Bayramı” dolayısıyla Ünye’deki sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.

AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, “14 Mart Tıp Bayramı”nda sağlık çalışanlarını unutmadı. Tıp Bayramı dolayısıyla Ünye’deki sağlık kuruluşlarını ziyaret eden Tavlı, doktorlar ve tüm sağlık çalışanlarının bayramını karanfillerle kutlarken, hastalara ve yakınlarına geçmiş olsun dileğinde bulundu.
-“Mesai gözetmeden vazifelerini yerine getirmekteler”-
AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, ziyaretler sırasında yaptığı açıklamada, sağlık çalışanlarının fedakarca hizmet ettiklerini ifade ederek, şöyle konuştu:
“İnsanın sağlıklı bir şekilde yaşamasını kendilerine ilke edinen ve sağlıklarına vesile oldukları insanları kendileri için mutluluk kaynağı olarak gören doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız bizlerin de gurur kaynağıdır. Doktorlarımız ve diğer bütün sağlık çalışanlarımız, insanlarımızın dertlerine derman olmak için her türlü iklim şartında ve mesai mefhumu gözetmeden vazifelerini yerine getirmekteler. Büyük bir görev aşkıyla ve manevi hazla vatanımızın her köşesinde, gayretle ve fedakârlıkla görevlerini yerine getiren doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımızın ‘14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik ediyor, aileleriyle birlikte sağlık, afiyet ve başarılarla dolu nice yıllara ulaşmalarını diliyorum.”
Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Güray Yılmaz’da, ziyaretinden dolayı Tavlı’ya ve beraberindekilere teşekkür etti.
Sağlık kuruluşları ziyaretlerine Tavlı’nın yanı sıra, Cumhur İttifakı’nın teşkilat mensupları da katıldı. Tavlı Tıp Bayramı’nda Organ Bağış birimini dd ziyaret ederek organ bağışında bulundu. Tavlı’nın yanı sıra MHP Ünye İlçe Başkanı Hacı Demir de organ bağışında bulunarak farkındalığa dikkat çekti.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.