son haberler

Başarı Dolu 30 Yıl!

Yayınlanma Tarihi: 10 Mayıs 2020 okunma

Başarı Dolu 30 Yıl!
Spor
0

Ünye ve çevre ilçelerde yürüttüğü sportif çalışmalarıyla ve yaptığı ilkelerle dikkat çeken Reis Spor Kulübü 30. yaşında.

Temellerini 1990 yılında atan Ünye Reis Spor Kulübü, 30 yıl boyunca birçok başarıya imza attı.Ünye merkez başta olmak üzere 5 farklı şubesi ile toplam 16 branşta sportif faaliyetlerini sürdüren Reis Spor Kulübü, 550 aktif sporcusu ile yoluna devam ediyor.

Ünye Reis Spor Kulübü Başkanı Cavit Arslan, koronavirüs salgını tedbirleri dolayısıyla kulübün kuruluş yıldönümü ile ilgili herhangi bir program yapamadıklarını ve 30. yıldönümlerini mesaj ile kutladığını ifade etti.

Başkan Arslan mesajında; “Ünye Reis Gençlik Spor Kulübümüz 6 Mayıs 1990 tarihinde kuruldu. Kulübümüzün kuruluşunun 30’uncu yılında faaliyetlerimize Gençlik ve Spor Bakanlığımızın 2020 Yılı verilerine göre 5. Şubemizle, 16 branşta ve 550 aktif sporcumuzla devam ediyoruz. Kulübümüzün 30’ncu yılını yönetim kurulumuz adına, kurucu başkanımız Taekwondo Milli Takım Antrenörümüz Halil Öziş Hocamızla beraber gururla kutlarız” dedi.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.