son haberler

Çaybaşı’ndan Salon Sporu Hamlesi!

Yayınlanma Tarihi: 13 Kasım 2019 okunma

Çaybaşı’ndan Salon Sporu Hamlesi!
Spor
0

Çaybaşı İlçesi’nde Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesinde taekwondo, wushu ve kick boks kursları açıldı.

Ünye ve çevre ilçelerde yaptığı sportif faaliyetlerde adını sıkça duyuran Ünye Reis Spor Kulübü İkizce’den sonra Çaybaşı ilçesinde de taekwondo, wushu ve kick boks kurslarını açtı.

Çaybaşı Kaymakamlığı öncülüğünde, Çaybaşı Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle ilk ve ortaokul öğrencilerine yönelik kurslar açıldı. Ordu Bölge Antrenörü ve Hakemi Cevat Arslan nezaretinde açılan kurslara yoğun ilgi olduğu görüldü.

Kursların, ilkokul 3. 4. ve 5. sınıf öğrencilerini kapsadığını açıklana Reis Spor Kulübü Başkanı Cavit Arslan “Çaybaşı Belediyesi ve Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesinde açtığımız kursumuz Ordu Bölge Antrenör ve Hakemi Cevat ARSLAN antrenörlüğünde başladı.

Çaybaşı Atatürk İlkokulu ve Ortaokulu altında gerçekleşen taekwondo, wushu ve kick boks antrenmanları coşkulu bir kalabalıkla başladı. Yönetim kurulumuz adına Çaybaşı’nda kursumuzun açılmasında emeği geçen Çaybaşı Kaymakamımız Hasan Kurt Bey’e, Çaybaşı Belediye Başkanımız Hüseyin SEMİZ Bey’e, İl Spor Müdürümüz Mustafa Genç Bey’e, Çaybaşı Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Güneş Bey’e ve Halk Eğitim Müdürümüz Cevat Akman Bey’e teşekkür ederim” diye konuştu.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.