son haberler

Hüseyin Pişken Türkiye Şampiyonu Oldu

Yayınlanma Tarihi: 11 Eylül 2019 okunma

Hüseyin Pişken Türkiye Şampiyonu Oldu
Spor
0

Ünye Dövüş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü’nün 2019 yılı içi 26. Türkiye Derecesi Vücut Geliştirme ve Fitness sporcusu Hüseyin Pişken, katıldığı yarışmadan Ünye’ye Türkiye Şampiyonu olarak geldi.

Ünye’ye altın madalya ile döndü

Ünye Dövüş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Çarkacı, 3-8 Eylül 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Vücut Geliştirme ve Fitness Türkiye Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası milli takım seçmelerinde, Hard body master 80 kg sikletinde Hüseyin Pişken’in Türkiye Şampiyonu olarak altın madalya ve kupanın sahibi olduğunu söyledi.

Dünya Şampiyonasına katılacak

Milli takıma tekrar seçilen Hüseyin Pişken’in aralık ayında düzenlenecek Dünya Şampiyonasına katılacağını belirten Çarkacı, şunları söyledi:

“Kulübümüzü, Ordu’muzu ve Türkiye’mizi milli sporcu olarak bir kez daha temsil edecek olan Hüseyin Pişken hoca. 3 yıldır hiç durmadan çalışmalarını yapıp bu sporda üstün başarılar kazanmış, hem eğitici, hem de sporcu olarak ülkesini ulusal ve uluslararası müsabakalarda başarıyla temsil etmiştir.Ünye Dövüş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü Lisanslı sporcumuz Hüseyin Pişken’e aralık ayında yapılacak olan dünya şampiyonasında başarılar dileriz.”dedi.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.