son haberler

Reis’te Sporcular Antrenmanlara Başladı

Yayınlanma Tarihi: 3 Haziran 2020 okunma

Reis’te Sporcular Antrenmanlara Başladı
Spor
0

Pandemi döneminde kapatılan spor salonları normalleşme sürecinde yeniden kademeli açılırken özellikle Milli Sporcular ve Şampiyonaya hazırlanan sporcular bireysel çalışmaya başladı.

Ünye Reis Arslanlar Spor Kulübü sporcusu Balkan Üçüncüsü Burcu Uysal’ı antrenörü Milli Takım Antrenörü Ayfer Arslan şampiyanaya hazırlarken, başarılı sporcuya İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Aydın Kuyumcu da destek verdi.

“Tesislerimizi ve Salonlarımızı Kademeli Açıyoruz”

Başarılı Sporcu Burcu’nun antrenmanını izleyen Müdür Kuyumcu yaptığı açıklamada, “ülkemizde ve dünyada covid-19 virüsünün hayatımızdaki kısıtlamaları spora da yansıdı. Bir süredir salonlarımız ve spor tesislerimiz kapalıydı. Normalleşme süreci ile birlikte bilim kurulu kararı doğrultusunda yeniden tesislerimizi sporcularımıza kademeli olarak açmış bulunmaktayız. Bu kapsamda da ferdi spor yapan Burcu Uysal’ın antrenmanına katılıp destek olduk. Ben sporcumuza başarılar dilerken antenörümüz Ayfer Arslan’a da kolaylıklar diliyorum” dedi.

“Milli Sporcu ve Şampiyonaya Hazırlanan Sporcularımızı Çalıştırıyoruz”

Reis Gençlik Spor Kulübü Başkanı Cavit Arslan ise “antrenmanlara 2,5 ay ara vermiştik. Pandemi sürecinin ardından Bakanlığımızın kararlarıyla kademeli olarak tesislerimizi açtık. Ünye Reis Gençlik Spor Kulübü olarak 1 Haziran’dan itibaren Milli Sporcularımızı ferdi olarak antrenman yapmasına imkan sağlıyoruz” dedi.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.