son haberler

Uluslararası Veteran Milli Karmaları Ordu’da Buluşuyor

Yayınlanma Tarihi: 15 Eylül 2019 okunma

Uluslararası Veteran Milli Karmaları Ordu’da Buluşuyor
Spor
0

TMVFL (Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu) ORDU Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde muhteşem bir organizasyona imza atıyor.

3-7 Ekim 2019 tarihlerinde Türkiye’nin ev sahipliğinde TÜRKİYE, MOLDOVA, BULGARİSTAN ve ROMANYA Master ve Veteran Milli Karma Takımları Ordu’da karşı karşıya gelecek.

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu öncülüğünde Ordu Büyükşehir Belediyesi desteğiyle ilki düzenlenecek turnuva Ekim ayında Ünye, Fatsa ve Ordu’da oynanacak.

Ekim ayında Ordu’da oynanacak Uluslararası Turnuva maç programı şöyle:

4 Ekim Ünye şehir stadı
5 Ekim Fatsa ilçe stadı
6 Ekim Ordu 19 Eylül stadı

MAÇLAR CANLI YAYINLANACAK

TMVFL Milli Karma’sının ev sahipliğinde yapılacak olan turnavada; Romanya, Bulgaristan, Moldova ve Türkiye Veteran ve Master Milli Karma takımlarının karşı karşıya gelecekler. Maçlar 4-7 Ekim tarihlerinde TV52 televizyonundan CANLI olarak tüm sporseverler tarafından izlenebilecek.

HER SENE GELENEKSEL OLARAK FARKLI BİR ÜLKEDE OYNANACAK
Her sene farklı bir ülkede yeni katılacak ülke Master ve veteran milli karma takımları ile geleneksel olarak düzenlenecek turnuvanın ilki bu sene TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu ev sahipliğinde TÜRKİYE’de yapılacak.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.