son haberler

Ünye 1957 Spor, Önder Hocaya Emanet!

Yayınlanma Tarihi: 18 Mart 2020 okunma

Ünye 1957 Spor, Önder Hocaya Emanet!
Spor
0

Ünye 1957 Spor’da teknik ekip yenilendi. Yönetim karşılıklı olarak teknik ekiple yollarını ayırırken kısa sürede yeni bir hoca ile anlaştı. Teknik Direktör Önder Demir takım ile ilk antrenmanına çıktı.

Ligin bitimine 4 hafta kala teknik direktörlüğe Önder Demir’i getiren yönetim Pazar günü oynanacak Çarşambaspor maçının hazırlıkları için Önder hocaya görev verdi. Teknik Direktör Önder Demir takım ile  ilk antrenmanına bugün Ünye Şehir Stadı’nda çıktı.

Ünye 1957 Spor Teknik Direktörü Önder Demir yaptığı açıklamada, “Dün akşam takımla bir toplantı yaptık ve bizlerin neler beklediğiyle ilgili konuşma gerçekleştirdik. 4 haftalık zorlu bir sürecimiz var. Ayhan Hocamı bu işi beraber yapmak için aradım ve kendisi sağ olsun hiçbir karşılık beklemeden 2 saat içinde buraya gelerek takımla antrenmana çıktı. Önümüzde zor bir süreç var ancak biz bu süreci oyuncu arkadaşlarımızla beraber atlatacağız. Bundan kimsenin bir şüphesi olmasın. Bu camia bu ligi zaten hak etmiyor. Bu seneyi böyle bitirip Allah izin verirse seneye çok farklı bir Ünye 1957 Spor’u burada farklı hesaplar konuşurken göreceğiz. Ülkemizin ve Dünya’nın içinde bulunduğu bir virüs olayı var ve bundan dolayı bütün maçlar seyircisiz oynanacak. Taraftar desteğinden yoksun olacağız ve bu bizler için çok önemli bir olay oldu. Ancak şartlar ne olursa olsun bu ülkemizin aldığı bir karar ve bunun arkasında duracağız. Bizim için bahane yok, şuan bahane zamanı değil. Pazar günü oynayacağımız Çarşambaspor maçını kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Eski maçlar verilerini aldık, hocalarımızla konuştuk. Cezalı ve sakat oyuncularımız var ancak maç gününe kadar sakat futbolcularımızın yetişeceğini düşünüyorum. 4 tane savaş niteliğinde maçımız var ve herkes olayın ciddiyetindedir. İnşallah başaracağız.” dedi.

Teknik Direktör Önder Demir’in isteği ile takıma katılan yardımcı hoca Ayhan Bayraktar ise “Ben bugün Önder hocamın telefonuyla beraber geldim. Ünye’de ihtiyaç olduğunu ve gelmemi rica etti. Bende onu kırmadan buraya geldim. Çünkü Ünye’nin potansiyelini biliyoruz. Yıllarca burada futbol oynadım. Ünyespor’un bu yerleri hak etmediğine inanıyorum. İnşallah Önder hocam ile beraber bu sene ligde kalıp seneye de bu takımı şampiyon yapmak istiyoruz. Zor bir süreç içerisindeyiz ve bu zorlu süreçte taşın altına biz vücudumuzu koymaya geldik. İnşallah Ünye 1957 Spor seneye şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olacaktır. Ünye halkının da buna inanmasını istiyorum ve desteklerini bekliyorum. Ancak maçlar virüs nedeniyle seyircisiz oynanacak. Önümüzdeki 4 maçı atlatıp bu sene ligde kalıp önümüzdeki sezona bakmak istiyoruz.” diye konuştu.

Esnaftan Tatlı Destek

Ligde kalma mücadelesini sürdüren Ünye 1957 Spor’a her hafta Ünyeli esnafların da desteği sürüyor. Bu hafta Mustafa Efe futbolcu ve teknik heyete tatlı ikramında bulunarak haftasonu oynanacak karşılaşmada moral verdi. Futbolcular ikramda bulunan esnafa teşekkür etti.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.