son haberler

Ünye 1957 Spor’dan Çifte Ziyaret

Yayınlanma Tarihi: 5 Ağustos 2019 okunma

Ünye 1957 Spor’dan Çifte Ziyaret
Spor
0

Ünye 1957 Spor yönetimi Kaymakam Ümit Hüseyin Güney’e ve İş Adamı Hasan Basri Durak’a ziyaret gerçekleştirdi.

İlk ziyaretini Kaymakam Güney’e gerçekleştiren yönetim desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür etti. Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Hamza Alp ve yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Güney’e yeşil beyazlı forma hediye ederken, Güney’de yeni yönetime başarılar diledi.

Kulüp yönetimine teşekkür eden Kaymakam Güney,”Ünye’nin arzu ettiği şekilde üçüncü lige ve daha üst liglere tırmanırsınız. Ben ciddi bir yönetim ve disiplin ile koşullar ne kadar zor olsa da başarıyı bir şekilde yakalanacağına inanıyorum. Ünye 1957 Spor, Ünye Belediyemizin, Ordu Büyükşehir Belediyemizin, çok değerli iş adamlarımızın ve spor sevenlerin katkıları daha üst liglere çıkacaktır. Şimdi bayrağı siz devraldınız. Zor, meşakkatli, uğraş gerektiren bir iş ancak bir o kadar da heyecanlıdır. Ben bu işe yani Ünye spor yönetimine talip olduğunuz, bu görevi ve sorumluluğu üstlendiğiniz için sizlere teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum. İnşallah hep beraber sevinir,başarıları alkışlar, eksiklik olan kısımları da el birliği içerisinde telafi etmeye çalışırız. “ dedi.

İkinci Ziyaret Durak’lara Oldu

İkinci ziyaretini Durak Fındık Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Durak’a gerçekleştiren ekip, destekleri için teşekkürlerini iletti. Ziyarette konuşan Kulüp Başkanı Hamza Alp,” Ünye adının ismi geçtiği her yerde imzası bulunan iş adamımıza yeni dönemde de Ünye 1957 Spor’umuza vereceği destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisi Ünye 1957 Spor’umuzun aynı zamanda fahri başkanıdır “dedi.

Ziyaretten memnun olduğunu söyleyen Durak Fındık Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Durak,” Ünye 1957 Spor sadece kulüp başkanı ve yönetiminin değil tüm Ünye’nin takımıdır. Bu gün Hasan Basri Durak’ın desteklemesiyle bu iş olmaz. Taraftarıyla, insanıyla, futbol severlerle, iş adamlarıyla sahiplenirsek Ünye’nin takımı güzel yerlere gelecektir. Bizlerde istiyoruz ki başarılar Ünye’miz ve Ünye için olsun.”dedi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.