son haberler

Yılın Derbisi’ne Davet

Yayınlanma Tarihi: 7 Kasım 2017 okunma

Yılın Derbisi’ne Davet
Spor
0

Bölgesel Amatör Lig’de Şampiyonluk parolası ile mücadele eden temsilcimiz Ünye 1957 Spor pazar günü evinde Yılın Derbisi diye nitelendirdiği komşu ilçe Fatsa Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.

Ligde puan tablosunda bir ve ikinci sırada bulunan her iki takım kazanmak için sahaya çıkacak. İki takım arasında puan farkı 4 olmasına karşın pazar günü alınacak galibiyet ya farkı arttıracak ya da puan farkını kapatacak.

Oney Kaplanlarından Ünyelilere Çağrı

Bu önemli müsabaka öncesi Ünye 1957 Spor’un taraftar grubu Oney Kaplanları da kadını erkeği, genci yaşlısı tüm Ünyelilere çağrıda bulundu. Hem sosyal medyadan hem de el broşürlerinden  yapılan çağrıda ise “sevgili Ünyeliler ; Ünyespor’umuz 4 galibiyet 3 beraberlikle 15 puan ile liderin 4 puan gerisinde . Ve bu hafta liderle maçımız var. Maçı aldığımız takdirde namağlup çizgimizde devam edeceğiz. Kaybettiğimiz takdirde her şeye sil baştan başlayacağız . Rakibin parasal gücüyle kurulan kadrosuna karşı, bizim emekçilerimiz. Maçın önemi kısa ve net; Erken Finaldir ! Bu sebeple; Pazar günü Ünye ilçe stadımızda oynayacağımız Ünye1957spor – Fatsaspor maçına tüm Ünyelileri bekliyoruz. Stadı doldurduğumuz takdirde maçın galibi biziz . Eşini dostunu çocuğunu kucakla pazar günü stadımızdaki maça getir. Sen yoksan 1 değil 5 kişi eksiğiz . Hedef Galibiyet , Hedef kapalı gişe! Haydi Ünye Pazar günü stada !” açıklamasını yaptı.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.