son haberler

İkra Nur’dan Acı Haber Geldi!

Yayınlanma Tarihi: 30 Haziran 2020 okunma

İkra Nur’dan Acı Haber Geldi!
Asayiş
0

Giresun’un Bulancak ilçesi İcili köyünde Cumartesi akşamı evinin yakınında oynayan ancak geri dönmeyince ailesi tarafından jandarma ekiplerine başvurulan 7 yaşındaki İkranur Tirsi’den acı haber geldi.

Yapılan aramalar sonucunda küçük kızın cansız bedenine ulaşıldı. AKUT Giresun Temsilcisi Dr. Cengiz Cindemir sosyal medya hesabında, “Maalesef kızımız derede öldü bulundu” paylaşımı ile olayı duyurdu.

MİNİK İKRANUR’UN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI!

Bulancak ilçesi İcili köyünde, cumartesi akşamı evinin yakınındaki bahçede otlayan büyükbaşlara bakmaya giden ve bir daha haber alınamayan İkranur Tirsi’nin (7) yapılan aramalar sonucu derede cansız bedenine ulaşıldı. AKUT Giresun Temsilcisi Dr. Cengiz Cindemir sosyal medya hesabında, “Maalesef kızımız derede öldü bulundu” paylaşımı ile olayı duyurdu.

GİRESUN VALİLİĞİ’NDEN İKRANUR AÇIKLAMASI

Giresun Valiliği’nden arama çalışmaları sırasında dere yatağında cansız bedeni bulunan İkranur Tirsi ile ilgili yazılı açıklama yapıldı. 170 personelin aradığı küçük kızın cansız bedenine ulaşıldığının belirtildiği açıklamada, “İkranur Tirsi kaybolduğu yerden yaklaşık 7-8 km (Kuşbakışı 1 km) uzaklıkla incirli mevkiinde dere içerisinde arama ekiplerince bulunmuş olup, olayla ilgili adli tahkikata başlanmıştır. Bir daha böyle üzücü olayların yaşanmaması temennisiyle minik kızımıza Allah’tan rahmet, acılı aileye sabır ve başsağlığı dileriz” denildi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.