son haberler

ÜNÇEK’TEN ONLİNE YAZ OKULUM’ PROJESİ

Yayınlanma Tarihi: 3 Temmuz 2020 okunma

ÜNÇEK’TEN ONLİNE YAZ OKULUM’ PROJESİ
Eğitim
0

Yaz Okulu bu sene online olarak yapılacak.

Server Gençlik  ile proje ortağı olarak Yaz Okulu düzenleyecek olan ÜNÇEK (Ünye Çevre Eğitim Kültür Spor ve İzcilik Kulübü Derneği) koronavirüs tedbirlerinden dolayı bu sene online olarak gerçekleştirecek.
Çocuklarımız yaz aylarını boşa geçirmesin

Ünçek Başkanı Hüseyin DİKİCİ yaptığı açıklamada ; Yıllardır örgün olarak gerçekleştirdiğimiz ve Ünye’mizde marka haline gelen yaz okulunu, yönetim kurulumuzla toplanarak pandemi tedbirleri sebebiyle, online olarak yapma kararı aldık. Zaten evlerinde uzun süre sıkılmış olan kız ve erkek çocuklarımızın eğlenerek öğrenmesini amaçlayan projemize öğrencilerimizi davet ediyoruz.
Kayıt çok kolay ve içerikte neler neler var

Ünçek Yönetim Kurulu üyesi ve proje sorumlusu Kenan ARSLAN ise şunları söyledi: ‘Amaç eğlenerek öğrenmek. Tüm eğitimler, eğlenceli etkinlikler ve yarışmalarla destekleniyor. Ders başlıklarımız; Kur’an-ı Kerim, Yaşayan Kılavuz, Yaşam Becerileri, Güzel Ahlak, Sağlıklı Yaşam, Dijital Ahlak, Fikir Önderleri, 1 icat 1 mucit şeklinde sıralanıyor. ‘’

Yaz Okulu’m 6-24 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve 3 hafta sürecektir. Son kayıt tarihi 3 Temmuz Cuma olup www.yazokulum.org web sayfasından kayıt yapılabilir ve tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.
Ödüllü Yarışmalarımız var. Kayıt ve katılım ücretsiz  Proje 8-13 yaş grubundaki kız ve erkek çocuklara özel olup kayıt ve katılım için ücret talep edilmemektedir.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.