son haberler

Akkuş’ta 23 Nisan Kutlandı

Yayınlanma Tarihi: 23 Nisan 2018 okunma

Akkuş’ta 23 Nisan Kutlandı
Gündem
0

Akkuş’ta, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

Akkuş’ta, TBMM’nin 98. kuruluş yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları, Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtına çelenk bırakılması ile başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Çalışkan’ın Atatürk anıtına çelenk koymasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile sürdü.

Cumhuriyet Meydanı’nda Gösteriler Düzenlendi

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Çalışkan, Cumhuriyet Savcısı Büşra Çınar, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Üsteğmen Barış Ünver, İlçe Emniyet Amiri Başpolis Haldun Güler, Ordu Üniversitesi Akkuş MYO Müdürü Cesur Kırmanoğlu, Akkuş Ziraat Odası Başkanı Ahmet Kaya, Akkuş Orman İşletme Müdürü Soner Yılmaz ile daire amirleri ve ilçe halkının katıldığı programda, İlçe merkezindeki ilk ve orta okul öğrencileri tarafından ront, dans ve koro gösterileri ile şiir okunmasının ardından çeşitli yarışmalar yapıldı.

Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi

Programın sonunda, Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Cumhuriyet Savcısı Büşra Çınar, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Üsteğmen Barış Ünver, İlçe Emniyet Amiri Başpolis Haldun Güler ve Ordu Üniversitesi Akkuş MYO Müdürü Cesur Kırmanoğlu yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.