son haberler

Büyükşehirden Altınordu’ya Bir Hizmet Daha!

Yayınlanma Tarihi: 4 Ağustos 2020 okunma

Büyükşehirden Altınordu’ya Bir Hizmet Daha!
Gündem
0

Ordu Büyükşehir Belediyesi Şehit Temel Şimşir gemisini Altınordu halkının  hizmetine açıldı.


Ordu halkını denizle buluşturmak amacıyla Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan restorasyon çalışmalarının ardından şehre kazandırılan Şehit Temel Şimşir gemisi halkın kullanımına sunuldu.

“ORDU’NUN GÜZELLİKLERİNİ DENİZDEN SEYREDECEKLER”

Şehit Temel Şimşir gemisinin halkın kullanımına açıldığını belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Ordu’nun denizle barışmasını sağlamak amacıyla her alanda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu anlamda denizimizi canlandıracak projeler geliştiriyoruz. Daha öncesinde atıl durumda olan Şehit Temel Şimşir gemisi Büyükşehir Belediyemizce restore edilmişti. Yapılan çalışmaların ardından modern ve konforlu bir hale getirilen gemiyi halkımızın hizmetine açtık. Turların düzenleneceği gemide vatandaşlarımız deniz keyfini doyasıya yaşayacaklar. Hemşehrilerim bu zamana kadar karadan seyrettiği Ordu’nun güzelliklerini bundan sonra denizden seyretme imkânı bulacak” dedi.

18.00 VE 20.00 SAATLERİNDE TURLAR DÜZENLENECEK

Her gün saat 18.00 ve 20.00’de düzenlenecek turlarla Altınordu sahili boyunca gezinti yapacak olan Şehit Temel Şimşir gemisi ile vatandaşlar deniz keyfini doyasıya yaşayacak. Vatandaşlar gemi ile Ordu’nun sahilini, manzarasını, plajlarını, doğal koylarını izleyerek bol bol fotoğraf çekme imkânı yakalayacak.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.