son haberler

Çamyar; Ünye’nin Her Noktasında Çalışma Var

Yayınlanma Tarihi: 17 Mayıs 2018 okunma

Çamyar; Ünye’nin Her Noktasında Çalışma Var
Gündem
0

Ünye Belediyesi’nin kentin her noktasında yoğun çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar “85 mahallemizde topyekün çalışmalar yürütüyoruz” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar bazı çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Çamyar, Nuriye, İpekyolu ve Saraçlı mahallelerinde devam eden yol ve park çalışmaların yanı sıra Tabakhane Deresi’nde devam eden ıslah çalışmalarını yerinde inceledi.

“85 Mahallemizde Topyekün Çalışmalar Yürütüyoruz”

Ünye’nin 85 mahallesi ile topyekûn değişim geçirdiğinin altını çizen Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, yaz dönemi ile birlikte bu çalışmaların daha da hız kazandığını kaydetti.

Çalışmaları ziyaretlerinin ardından son ziyaret durağı olan Saraçlı mahallesinde bir açıklama yapan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, “Bugün belediye hizmetlerimizi yerinde incelemek adına bir dizi ziyaret ve inceleme gerçekleştirdik. Nuriye mahallemizde yol açma ve yenileme çalışmalarını inceledik. Ardından İpekyolu mahallemizde yapımını gerçekleştirdiğimiz çocuk parkı ve spor alanını ziyaret ettik. Ardından Tabakhane deresi ıslah çalışmalarını inceledik. Tabakhane deremizde ıslah çalışmaları yaz dönemi ile birlikte yeniden başlamış oldu ve hızlı bir şekilde devam ediyor. Daha sonra ise Saraçlı mahallemizde Fehmi Cerrahoğlu Ortaokulu’nun bulunduğu menteşe sokakta devam eden yol çalışmalarımızı inceledik. Burada özellikle öğrenci ve ailelerimizin okul çıkışlarında diğer yolun darlığı nedeniyle yaşadıkları bir sıkışıklık söz konusuydu. Buraya yeni ve geniş bir yol açmak suretiyle son derece geniş bir cadde hizmete sunmuş olduk. Ünye’mizin her noktasında hummalı çalışmalarımız sürüyor. Ünye’miz daha yaşanabilir bir kent olma yolunda emin adımlarla ilerliyor” dedi.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.