son haberler

14 Kasım 2017 Vefat İlanları

Yayınlanma Tarihi: 14 Kasım 2017 okunma

Nadi Çolakoğlu Vefat Etti

Ünye eşraflarından Merhum Mehmet Çolakoğlu’nun oğlu, Manifaturacı Merhum Nuri Özgün’ün damadı, Merhum Mecit Suyabatmaz’ın kayınbiraderi, Namık Özgün’ün eniştesi, Orhan Çolakoğlu ve Aslı Nur Akar’ın babası, Suat Akar’ın kayınpederi, Nadi Çolakoğlu vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Ünye Merkez Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Emekli Polis Fevzi Akkaya Vefat Etti

İkizce Merkez mahallesinden Ahmet oğlu İkizce Eski Belediye Başkanı Salim Akkaya ve Selahattin Akkaya’nın kardeşi Emekli Polis Fevzi Akkaya vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip İkizce Merkez Büyük Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Fikri Altun Vefat Etti

Akkuş Çayıralan Mahallesi’nden Çayıralan Eski İmamı Ahmet Altun’un oğlu, Eski İmam Rıza Altun’un kardeşi, Osman ve Altun kardeşlerin ağabeyi, Osman, İlhami, Arif ve Cengiz kardeşlerin babaları Fikri Altun vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çayıralan Merkez Camii’nde öğle namazına müteakiben aile kabristanlığına defnedilecektir.

Çetin Soytürk Vefat Etti

Merhum Nalbant Osman Soytürk’ün oğlu, Emine Doğanay’ın kardeşi, Saraçlı Mahallesi imamı Mehmet Çaylak’ın bacanağı, Turgay Odabaşı ve Öğretmen Faruk Bakışgan’ın kayınpederi, Bahar, Gülşah ve Osmancan Soytürk’ün babaları, Havva Soytürk’ün eşi, Ünye Çimento Fabrikası’ndan emekli Çetin Soytürk vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ünye Merkez Büyük Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Selahattin Fidan Vefat Etti

Merhum Çiloğlu Hüseyin Fidan’ın oğlu, Öğretmen Yaşar ve Fahri Fidan’ın ağabeyi, Hüseyin Fidan’ın babası, Selahattin Fidan vefat etmiştir.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.