son haberler

Ünye Kent Orkestrasını 70 Bin Kişi İzledi

Yayınlanma Tarihi: 23 Şubat 2021 okunma

Ünye Kent Orkestrasını 70 Bin Kişi İzledi
Kültür-Sanat
0

Ünye Belediyesi tarafından düzenlenen müzik eğitmenlerinin oluşturduğu Kent Orkestrası sosyal medya üzerinden canlı yayınlarla pandemi döneminde vatandaşlara moral oldu.

Bugüne kadar sosyal medya üzerinden 3 program gerçekleştiren Ünye Kent Orkestrasını 70 bin kişi izledi. İzleyiciler tarafından beğeni ile karşılanan Kent Orkestrası birbirinden değerli konukları ile izleyicilere unutulmaz akşamlar yaşatıyor. Müzik Öğretmenleri ve müzisyenlerden oluşan grup, kısa sürede binlerce beğeni toplarken sergiledikleri canlı performans ile bölgede örnek çalışmalara imza attı.

Bugüne kadar programda müzik öğretmeni Kübra Yılmaz, Ses Sanatçıları Cumhur Şentepe ve son olarak Nur Usta’nın konuk olduğu Ünye Belediyesi Kent Orkestrası sunduğu kaliteli müzik ve yayın konsepti ile beğeni toplamaya devam ediyor.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Ünye Belediyesi olarak vatandaşlarımızın özellikle pandemi döneminde evlerinde kaliteli zaman geçirmeleri için böyle bir projeye imza attık. İlerleyen dönemde farklı tip çalışmalarda planlıyoruz” diye konuştu.

 

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.