son haberler

Aday Adaylarına Kapılarımız Açık

Yayınlanma Tarihi: 7 Kasım 2018 okunma

Aday Adaylarına Kapılarımız Açık
Siyaset
0

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı yerel seçimlerde aday olacak aday adaylarına seslenerek “12 Kasım’a kadar bekliyoruz” dedi.

Ak Parti Ünye İlçe Yönetim Kurulu üyeleri parti binasında bir toplantı gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı’nın başkanlık yaptığı toplantıda aday adaylığı süreci değerlendirildi. Başkan Tavlı toplantı öncesi bir açıklama yaparak yerel seçimlere değindi. Tavlı, Belediye başkanlığı için 5 – 12 Kasım tarihleri arasında, belediye meclis üyeliği için 5 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasında başvuruların alındığını söyledi.

AK Parti’de Başvurular Haftasonu da Devam Edecek

31 Mart 2019 yerel seçimlere hazırlıkları olarak sahalara çıkacağını söyleyen AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı, “AK Parti olarak Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için gece gündüz demeden hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçimlerinde belediye başkanı olmak isteyenler ve meclis üyeliği başvuruları için aday adaylığı başvuru süreci başlamıştır. Parti binamız aday adaylığı sürecinde hafta sonu da açık kalacaktır. Bundan sonra da seçim atmosferine girmiş oluyoruz” dedi.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.