son haberler

Akkuş İlk Devrede İstediğini Aldı

Yayınlanma Tarihi: 25 Aralık 2017 okunma

Akkuş İlk Devrede İstediğini Aldı
Spor
0

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 1. Liginde ilk yarının son maçları oynanan müsabakalarla tamamlandı.

Ordu’yu 1. Ligde başarıyla temsil eden Akkuş Belediyespor, Akkuş Kapalı Spor Salonu’nda Palandöken Belediyespor ile karşı karşıya geldi.

Müsabakaya hızlı başlayan Palandöken Belediyespor, 1. sette skorları 12-18’e getirerek soğuk duş etkisi yarattı. Çabuk toparlanan Akkuş Belediyespor, ardarda sayılar kaydederek setten 25-23 önde ayrıldı ve 1-0 öne geçti. Oyun üstünlüğünü 2. sete de taşıyan Akkuş Belediyespor, bu seti 25-21’lik skorla kazanarak durumu 2-0’a getirdi. Oyundan düşmeyen Palandöken Belediyespor, yeni transferi Vargas’ın etkili olduğu 3. seti 26-28 önde bitirdi ve setleri 2-1’e getirdi. Başa baş geçen 4. seti 25-23 kazanan Akkuş Belediyespor, parkeden 3-1 galip ayrıldı.

Bu galibiyetle puanını 27’e yükselten Ordu temsilcisi, 3. sıradaki yerini korudu ve ilk devreyi hedeflediği sırada kapattı.

Müsabakayı, 23. ve 24. Dönem Ordu Milletvekili ve Ak Parti Genel Sekreter Yardımcısı Av. Mustafa Hamarat, Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Acar ve çok sayıda taraftar heyecanla takip etti.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.