son haberler

Anadolu Yıldızları Ligi Ünye’de Başladı

Yayınlanma Tarihi: 12 Ocak 2018 okunma

Anadolu Yıldızları Ligi Ünye’de Başladı
Spor
0

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın her yıl düzenlediği Anadolu Yıldızlar Ligi Bay-Bayan voleybol turnuvasının Karadeniz ayağı Ünye’de yapılıyor.

Bugün başlayan lig için 11 ilden 22 takım Ünye’ye gelirken sabah yapılan seremoninin ardından müsabakalar başladı. Her gün yaklaşık 5 maçın yapılacağı Ünye’de lig pazar günü sona erecek. Lig hakkında bilgi veren Ünye Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Aydın Kuyumcu tüm Ünyelileri tamamen ücretsiz olan maçları izlemeye davet etti.

Kuyumcu konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı; “her yıl olduğu gibi Spor bakanlığımız ve Spor genel müdürlüğümüz Anadolu Yıldızlar ligi adı altında bay bayan voleybol müsabakaları düzenlenmektedir. Bu müsabakaların bir ayağı da Ünye’de yapılmaktadır. Müsabakalara 11 ilimizden sporcular katılacaktır. Ardahan’dan Erzurum’a kadar birçok ilden sporcularımız Ünye’ye geldi. Bu bir bölge ligidir. Buradan derece alanlar Türkiye Finallerine gidecektir. Perşembe akşamı yaptığımız teknik toplantı ile fikstür belirlendi. Voleybol İl Temsilcimiz Kemal Cebeci de teknik toplantıya katıldı. Bu müsabakalar tabi ilçemizin tanıtımına da vesile oluyor. Pazar günü sona erecek müsabakaları izlemeye tüm Ünyelileri davet ediyorum. Ayrıca Ünye Belediyesi’ne de katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.