son haberler

Başkan Akar’dan Azra’ya Şampiyonluk Yolunda Destek

Yayınlanma Tarihi: 21 Kasım 2019 okunma

Başkan Akar’dan Azra’ya Şampiyonluk Yolunda Destek
Spor
0

ÜTSO Başkanı İrfan Akar Uluslararası Muaytai Açık Kupası’na katılacak olan Muay Thai Türkiye Şampiyonu Azra Ocak’ın sponsorluğunu üstlenerek şampiyona yolunda destek verdi.

Sporcu Azra Ocak, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Aydın Kuyumcu ve Antrenör Kenan Balcı ile birlikte Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar’ı ziyaret etti. Ziyarette sportif başarılarla dolu hayatını anlatan Azra önümüzdeki günlerde yapılacak olan Şampiyonaya katılacağını belirtti.

Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Aydın Kuyumcu Antalya’da yapılacak olan şampiyona ile ilgili , “Muaytai Fedarasyonunun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Uluslararası Muaythai (IFMA) ve Avrupa Muaythai Federasyonu (EMF) faaliyet programlarında da bulunan Uluslararası Antalya Muaytai Açık Kupası 10-15 Aralık 2019 tarihlerinde Antalya’da yapılacaktır. Bu faaliyet, ülkemizde geleneksel hale gelmiş olup Türk sporularının uluslararası düzeyde kendilerini denemeleri, tecrübe kazanmaları, Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında daha başarılı olabilmeleri amacıyla düzenlenmektedir. Bu konuda Türkiye Şampiyonu Azra kardeşimiz de şampiyonaya katılacaktır. Azra Ocak ile birlikte Ünye’den 5 sporcumuz şampiyonada ilçemizi temsil edecektir. Ben ÜTSO Başkanımız Sayın İrfan Akar’a destekleri nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

ÜTSO Başkanı İrfan Akar ise “spora ve sporcuya oda olarak zaman zaman desteklerimiz oluyor. Azra kızımıza şampiyona yolunda küçük de olsa katkı sunmak bizi mutlu etti. Ben kendisine başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.