son haberler

Milli Sporcu Arslan Avrupa Kupası Yolunda…

Yayınlanma Tarihi: 7 Nisan 2021 okunma

Milli Sporcu Arslan Avrupa Kupası Yolunda…
Spor
0
Türkiye Kick Boks Federasyonunun 2021 yılı faaliyet programında yer alan 6. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası (Turkish Open) 08-11 Nisan 2021 tarihleri arasında Antalya’ da yapılacak. Avrupa Kupası için Kick Boks A Milli takıma seçilen Ayfer Arslan, Antalya’ya gitmeden önce Ünye İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Aydın Kuyumcu’yu ziyaret etti.

Beraberinde Kulüp Başkanı Cavit Arslan ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Aydın Kuyumcu’yu ziyaret eden Arslan organizasyon hakkında bilgi verdi.

PANDEMİ NEDENİYLE ERTELENMELER OLUYOR

Ünye Reis Arslanlar Spor Kulübü Başkanı Cavit Arslan, “2019 yılında yapılan Türkiye  Kick Boks şampiyonasında kulübümüz sporcusu Ayfer Arslan +70 kiloda Türkiye birincisi olmuştu. Bu şampiyonanın Avrupa ayağı 2020 yılında yapılacakken pandemi dolayısıyla tüm dünyada olimpiyatlar, Avrupa ve Dünya Şampiyonaları 1 yıl ertelendiği için 2021 yılında gerçekleştiriliyor.” dedi.

Spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı ilçe Spor Müdürü Kuyumcu’ya teşekkür eden Arslan, “Antalya’da 8-11 Nisan tarihlerinde yapılacak Kick Boks Avrupa Şampiyonasında sporcumuz Ayfer Arslan, Kick Boks A takımına davet edildi. Bizler de gitmeden önce Gençlik ve Spor ilçe Müdürümüz Aydın Kuyumcu beyi makamında ziyaret ederek verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etmek istedik” diye konuştu.

ARSLAN BİZİM GURURUMUZ

Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Aydın Kuyumcu, “Reis Arslanlar Spor Kulübü sporcumuz aynı zamanda Milli Takım Antrenörümüz Ayfer Arslan ilimizi ve ilçemizi ulusal ve uluslararası anlamda her zaman gururlandıran bir sporcumuz.  Antalya Kemer’de düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonasında Kick Boks Federasyonu A Milli Büyükler takımına seçilen Ayfer Arslan’ı tebrik ediyor, ziyaretlerinden  dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.