son haberler

Müdür Genç; Ünye’nin Sportif Başarısı İle Gurur Duyuyoruz

Yayınlanma Tarihi: 7 Ekim 2019 okunma

Müdür Genç; Ünye’nin Sportif Başarısı İle Gurur Duyuyoruz
Spor
0

Ordu İl Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Genç Ünye’de yaptığı bir dizi incelemelerde “Ünye’nin Sportif Başarısı İle Gurur Duyuyoruz” dedi.

Ünye İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Aydın Kuyumcu ile birlikte spor salonunu inceleyen Ordu İl Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Genç antrenmanda olan sporcularla da bir araya geldi.  Müdür Genç Ordu’da sportif çalışmaların her geçen gün artığını ifade ederek, “Ordu’da sportif çalışmalar her geçen gün artıyor. 2015 yılında göreve başladığımızda Ordu’da 37 bin civarında olan lisanslı sporcu sayımız bugün 60 binin üzerindedir. Faal olan sporcu sayımız 5 bin iken şuanda 15 binlere yaklaştı. Ordu’da sadece 3-4 ilçemizde spor yapılırken bugün 19 ilçemizde spor yapılır hale geldi” diye konutşu

Ünye’nin Sportif Başarısı

Ünye’de de sportif başarıların arttığını ifade eden Müdür Genç, “Ünyemizde 3-4 branşta yapılan sportif çalışmalar katlanarak arttı. Sadece bu sene masa tenisi, taekwondo ve boksta müdürlük bünyemizde branş açtık. Basketbolda kadrolu antrenörümüz oldu. Geçtiğimiz yıllarda judo branşı açtık, halter açtıktan sonra Dünya Şampiyonumuz oldu. Hep birlikte gurur duyduk. Açtığımız branşlarda elde ettiğimiz başarılar bizi daha çok mutlu ediyor” dedi.

Cevizdere’ye Tribün Yapılacak

Sporcuların sağlıklı koşullarda antrenmanlarını yapabilmesi için bir dizi çalışma yürüttüklerini ifade eden Ordu İl Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Genç “Ünye Spor Salonumuzda açtığımız branşlara uygun salonlar oluşturduk. Taekwondo ve kick boks salonları tamamlanarak hizmet vermeye başladı. Spor salonumuzun girişinde yağmurlu havada sıkıntı vardı onu çalışmaları sürüyor. Cevizdere’de  iyileştirmeler düşünüyoruz. Bir bölümüne tribün yapmayı düşünüyoruz. Bu konuda Ünye Kaymakamımızın ve Belediye Başkanımızın desteklerini de aldık” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.