son haberler

Veteranlar’dan, Ünye’de Futbol Şöleni!

Yayınlanma Tarihi: 29 Temmuz 2018 okunma

Veteranlar’dan, Ünye’de Futbol Şöleni!
Spor
0

Ünye’nin Şöhretler Futbol takımı ile Türk Veteran Milli Takımı karşı karşıya geldi.

Ünye Belediyesi’nin 19. Kültür Sanat ve Turizm Festivali kapsamı’nda düzenlediği etkinlike şöhretler karması Ünye’de buluştu. Ünye İlçe Şehir Stadyumu’nda karşı karşıya gelen iki takım unutulmaz bir futbol şöleni yaşattı. Dostluk dolu maçta skordan çok birliktelik vurgusu yapılırken karşılaşma golsüz berabere tamamlandı.

“Şehrimizin Tanıtımına Katkı Sunmak İstiyoruz”

Ünye Belediyesi olarak vatandaşların her talebine cevap verme gayreti içerisinde olduklarını ifade eden Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Eren Ünye’de düzenlenen futbol şöleni ile ilgili “Festivallerin Kenti Ünye’den selamlıyoruz herkesi. Bugün Veteran Milli Takım Karması Ünye’de Ünyespor’un eski futbolcularıyla bir gösteri maçı yaptılar. Kendilerini Ünye’de ağırlamaktan memnunuz. Ünye’ye gelebilecek herkesi Ünye’de ağırlamak istiyoruz. Birçoğu belki daha önce Ünye’yi görmedi. Bu manada Ünye’de bir birliktelik sağlayarak şehrimizin tanıtımına katkı sağlamak istiyoruz” diye konuştu.

Takımlarda Efsane İsimler Yer aldı

Ünye Veteranlar takımına Avukat Arif Çelik kaptanlık yaparken, Ömer Bozkurt, Kasap Ali, Orhan İhtiyaroğlu, Orhan Koca, Kayık Ayhan, İZO 8, Uzun Mehmet, Fahri Gülay, Vural, Uğur Şimşek ve Serdar Kocaoğlu gibi efsane isimler yer aldı.

Türk Milli Veteranlar Takımı’nda ise Murat Akkan, Bilal Demir, Ahmet Aksoy, Murat Üçpınar, Hayrettin Uzun, Emin Danışmaz, Mehmet İmal, Murat Coşkunçay, Ufuk Kurucu, Selçuk Bir, Fatih Şimşek, Ömer Özer, Enver Ferit Yücebıyık, Arda Acar, Oğuzhan Ay, Ahmet Yaşkıran, Özlem Kağıt, Bahattin İskender, Fatih Öztürk, Ümit Akyemiş, Ali Yenigün, Mustafa Bayar ve Süleyman Köse yer aldı.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.